Lekári nevedia prísť na to čo mi je...

Príspevok v téme: Lekári nevedia prísť na to čo mi je...
Ttamara

Bože,JežišMária...čo som ja pokusny králik?.. Podľa najnovších zistení že vraj mám pleseň na tvári. Jeto preto, že ma svrbí tvár, hlavne čelo...a červena. Počul niekto otom?..Lebo ja nie......A musím sa napchávať silnými liekmi..Ja už ani neviem čo je to život bez liekov, som ako na drogach...Bože kedy to skončí....A dalšie vyšetrenia krvi predomnou, aslo 175 OK.,zápal žiadny.....tak čo ešte??
Kedy sa to skončí.,Ja už nevládzem, ani po fyzickej ani po psychickej stránke.
Všetko v norme,,,,a mne niečo je.......:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

RNG

Alergie su zo zamorenia, ktore treba odmorovat, na co sluzia najma silne enzymy, absorbenty(mikrovlakniny, aktivne uhlie, tekute zeolity...), chelacia(na tazke kovy) a tiez cistenie pecene napr protokolom dr Berksona. Odmorovanie casto komplikuju parazity, pre to je dobre zautocit aj na parazity, ktore casto vyrabaju rozne drazdive a dokonca karcinogenne latky. Na zaciatok staci aj zmes dr Huldy Clark, ktoru na Slovensku dostanes aj od ceskej firmy jukl ako protiparazitalny balicek.
To je 20 dnovy rozvrh , ktoreho ucinnost je na velke mnozstvo parazitov velmi vysoka a sklada sa z neskodnych potravinovych doplnkov.

Ttamara

..som polyvalentny alergik. Zistili mi alergie na tazke kovy nikel,kobalt, isopropyl fenyl para fenylendiamin, lanolin,zivicu,..a v suvislosti s tymto x potravin, ktore nemozem jest. A to hned na dve kriziky.
A keby to vsetko mi vyvolavalo len alerg.nadchu..este by sa dalo. Ale ked svrbi tvar, je zapalena,cervena.niekedy aj opuchy, flaky.....
Verila som,dufala, ze raz to vsetko prejde...a teraz sa s tym musim zmierit, ze to uz bude navzdy tak.
Tazko sa mi s tym vyrovnava. Mozno cas vsetko vyriesi...cas je naj lekar.

rene1337

Prepac ale napisal si to velmi neodborne a teda ti ludia nevedia ani poradit napis to prosim v klude a trosku odbornejsie viac informaci o tvojom probleme a pokusim sa ti pomoct odkedy to zacalo a tvoje symtomy sa prejavili ?

Ttamara

Myslela som, že ak doberiem ant.na HP bude to ok...a..
... to sa zistilo iba náhodne, problem tkvel kdesi úplne inde..

Ttamaraa

Tak to teda bolo prekvapko.Ani vosne by ma nenapadlo.lebo traviace prob.nemam. Fuu a teraz aby som tahala isteho clena rodiny na vysetrenie HP.ktory ma trav.prob. .
Ale aspon ta neistota je prec.

ebi777

no nehovorila som Ti, že to môže byť HP, ja si polročne žiadam, aby mi spravili preventívne protilátky okrem iného aj na HP, a na ostatné bežné baktérie

Ttamara

Už nato prišli :) Helikobakter pylori., sa tešíím ako malé díte :D,žartujem ..
ale tak vážne som rada, že sa Konečne prišlo na koreň veci...teraz už len 3.kombinácia antibiotík a hádam bude to ok.,fuuu.,ale to trvalo..,a nemusím naháňať grepové jadierka ani jesť kyslé citrony :D

Ttamara

Najprv som mala asi alergolog-imunolog..az potom kozne. Ak by slo o tu sys.kandid. da sa to vyliecit?
Ja mam obrovsku chut na sladke..a pri strese dvojnasobne. Od noveho roka si dam zavazok.ze ziadne sladkosti.
Liek Nizoral velmi ucinny stiahli z trhu..lebo bol skodlivy. A nejaka predsa musi byt...

Ttamara

Chcem sa opýtať..čo všetko sa zisťuje na gastre sondou cez žalúdok..ide hlavne o HP... ak sa odobrali vzorky..môže sa zistiť aj celiakia?
Makke lamave nechty.,svrbenie pokožky..
žeby to bola kožna celiakia?..a odber krvi na protilátky mi žiaľ doteraz nik nezobral.,vysmiali ma. Skúsim ešte cestou alergologičky..