Stratila zaujem

Príspevok v téme: Stratila zaujem
NepoviemTi

Caute,

pred par dnami som bol na prvom rande s mojou kolegynou. Bavili sme sa super. Aj sme si povedali, ze si to zopakujeme. Na druhy den sme si v praci dobre pokecali, proste vsetko vyzeralo nadejne. Po par dnoch sa vsak sprava akosi zvlastne. Mam pocit, ze sa mi vyhyba. Ked som ju chcel znova pozvat, tak ma stale nieco ine. Myslite si, ze stratila zaujem, alebo v com moze byt problem? Dik.

Cariboo

asi sa ti velmi paci,ked nad tym furt dumas :D
zajtra sa na nu pekne usmej a viac sa venuj robote, mozno dolezie ona za tebou, nech ma priestor

NepoviemTi

Ked nad tym tak premyslam tak som asi fakt tlacil na pilu. Myslite si, ze sa stym da este nieco spravit alebo je to uz cele zabite?

M8cr6

možno nie si jediný čo sa jej páčiš, predpokladám, že hej, keď s tebou išla..alebo len sa nudila a potrebovala vybehnúť a ty z toho vidíš lásku :D ..nič si nenamýšľaj. skúste ísť partia niekam na disku, uvidíš ako sa bude chovať...keď si troška vypijete :p možno sa s iným začne olizovať :p

WildWind

neuhanas ju prilis? nevypisujes jej casto? alebo nedaval najavo az prilis svoj zaujem? mozno ides na nu prilis rychlo...