ZAleži na veku? co ked je ten vekovy rozdiel viac ako 10 ?

Deee

myslis, ze to dlho nevydrzi? sme spolu dva roky, byvame spolu a co ti budem este vysvetlovat, ty to nepoznas ty mas same cicusky...

Deee

27 rocny...teba raz zivot skaredo dobehne...aj ja mam o 10 rokov starsieho, ale nie som nijaka jeho cicuska...ale rovnocenna partnerka

27 ročný

katuskaaaaa..... nie su vynimky, starý si mlade klofnu preto aby ich tie cicusky pozabávali a spríjemnili im sex- potom si tie mlade myslia ze ich milujú, no tí starí ich ,,trpia iba preto lebo no... aby bola zabava a aby sa mali čím pochvalit,, - skusenost od kolegov:) no a ak ide o ten desatrocný rozdiel a viac tak ide o SEX SEX SEX

27 ročný

ide mu sex, aj mne vzdy ide pri vas labutienkach o sexik, pekne si suchnut to je hej:) jaaaj, viete ludia, ja som na pohlad mily a zdvorilý, hovorím ženám ako ich milujem, že ma popadla láska na prvý pohlad, hrám sa na skromnuckého, to viete, vtedy sa dá naviac vrznut, ucte sa odo mna:)

lindsay

moja ja mam zlu skusenost s tym lebo som mala 15 a on 27 zo zaciatku parada a potom ma okaslal :( ale tebe sa to mozno podari

nikka

jasne ze to moze byt dobre na veku nezalezi.ja som sa s mojim priatelom spoznala ked som mala 16 a on 29.sice pol roka som mala doma peklo ale dnes ho maju vsetci doma radi.a to sme spolu uz nejaky ten rocik..

kačena

Ja ho mám naozaj rada, aj ked ho dokonale nepoznam, ale nikdy by som ho namohla mat rada iba kvoli tomu, že by mal peniaze....

kačena

Elis, pls mohla by si mi napisat na kacenka1919@azet.sk
pisem si už s jednou babou, a tiež by som chcela vediet viac o tom, ako to islo zo zaciatku a tak,..chcela by som ta tak poprosit o radu. vdaka