ZAleži na veku? co ked je ten vekovy rozdiel viac ako 10 ?

mandy21

No ja som mala partner starsieho o viac ako 20 rokov ( ja 28, on 50)a niekedy som sa s nim citila ako so starym otcom. Skratka nefungovalo to, ta jeho prehnana starostlivost mi nedala dychat a tiez fyzicky uz nebol mladik.

bzzzzzz

a ak mozem este dodat. ten moj vyzera aj dost mlado. Typuju mu 29-35 rokov. A ked sme spolu, tak mu dos často šibka, vlastne nam obom.Len aby ta nezačal nudit.ON sa sprava ako 25 ročny muž, je rozumny ale nie je unaveny, je čiperny a rad sa zabava,jedine čo nevie je tancovanie. Ale to mne nevadi. To ja sa pomaly citim niekedy starsia ako on.Som dost vela krat unavena a bolia ma klby a chrbtica, ved posud,asi coskoro pojdem na dochodok

bzzzzzz

ahoj kačenka, vek nie je az tak doležitý, tých 12 rokov nieje moc, ja mam o 24 rokov starsieho priatela.Mám 18 a on 42, ale milujeme sa. Dolezite je aby ste si rozumeli, a mali sa velmi radi a dokazali jeden druheho pochopit.A zhodnut sa vo veciach. ale ty mas ešte malo rokov pride
18 a uvidis najdes si niekoho ineho.Ale možno spolu zostanete. Je to otazka povah a charakterov. A tiez od rozumu vas oboch. Tazko ti moze niekto odpovedat na to. Kazdy ma na to iny nazor a postoj k tomu. Nechaj tomu čas. potom sama uvidis. Niekto dokaze žit s človekom len o 5 rokov starším a niekto aj o 30. Je tam len to, zeked ty budes mat 30 on bude mat 42 a potom sa zmeni.Ale ak ti to nevadi...Mne osobne nie. Mna vzdy pritahovali starsi muži, a našla som si takeho, ktoreho by som ani za miliardu nevimenila. Drzim palceky.Pa

sandraa

ja som mala priatela ktory bol o 12 rokov starsi..zo zaciatku to klapalo,vela ma naucil,a zacala som sa spravat ako dospela...no po nejakom case mi chybali stratene dva roky mojej mladosti.chcela som sa zabavat,no on nechcel,ak som urobila nieco blaznive bola som sibnuta...ak ma baba starsieho muza musi pocitat s tym,ze on uz ma vsetko to blaznive za sebou..a to co je pre nas blanive-normalne,pre nich je to detske...ale cest vynimkam...

ffff

katussssska

"podľa mna začni s chalanom trošku mladším nemusí mať 16 - to sú deti"

napisala si to jak keby ona nebola detsko :)

ffff

zuzula.po ma absolutnu pravdu, velmi podobnu vec som dnes pisal na inej diskusii...zeny by si mali uvedomit ,ze ked je zena mladsia o x rokov, tak v neskorsom veku nastanu v sexualnom zivote problemy.Ale zeny to nezajima, oni vidia len to ,ze ten ich "dedko" je financne zaisteny,ma byt a je pohoda...(su aj vynimky).
Pokial je starsia zena ,dlhsie si uzije sexualny zivot a nemusi nahanat milenca jako ta ,ktora ma doma o 10-15 a viac rokov starsieho...cele to vede k nevere.Samozrejme to tak neni vzdy.

katussssska

moja zlatá ten vekový rozdiel bude až vtedy ok, ked ty budeš mat aspon tých 18. naozaj ty budeš teraz pre neho len hračka na pobavenie. Bude si myslieť že si naivná koza ktorá mu dá hned len ked sa k tebe bude správať týžden ako ku kráľovnej. neviem - podľa mna začni s chalanom trošku mladším nemusí mať 16 - to sú deti ale viac. hádam chápeš čo ti chcem povedať. ak si myslíš že rozum prichádza vekom - tak u mužov to neplatí - čím starší tým väčšia svina. a hlavne tie slávne casanovi... stretla som sa s takým... vekový rozdiel medzi nami bol 6 rokov a našiel si o desať rokov od neho mladšiu. neviem - možno je to len môj pocit pretože toho chalana som fakt milovala - dala som mu všetko a on to pošliapal. a najhoršie je že si to neuvedomuje. inak sú výnimky - verím tomu... možno tá výnimka je aj ten tvoj.... pa