Uz som z toho na "prasky"

Príspevok v téme: Uz som z toho na "prasky"
pet22

Preco tu pisem? Ide o to, ze mam problem s predcasnou ejakulaciou. Tento problem je u mladych ludi velmi casty, ked zacinaju pohlavne zit. Lenze ja zijem uz niekolko rokov pohlavne, mam stalu partnerku a moj problem nie a nie zmiznut. Je to pre mna velmi frustrujuce, ked viem, ako to vzdy dopadne. Zacne sa u mna prebudzat obava z toho, ze opat to bude rychle, partnerka z toho nic mat nebude. Skusal som aj napr. to, ze rano sa spravit, ked som vedel, ze budem s priatelkou vecer, ale ani to nepomohlo. Ked sa s nou tyzden nevidim, a potom ked pri nej lezim, tak to so mnou robi velke divy a som tak vzruseny, ze viem, opat to bude kratke i ked som sa rano spravil. Spavame tak 1-2x tyzdenne ale niekedy len 1x za 2-3 tyzdne.
Ja som tak nestastny z toho. Nepoviem, ked by to bolo byvalo na zaciatku, ale ono to pretrvava niekolko rokov, co sme spolu a ziadne zlepsenie.

Poprosil by som vas o radu, tych, ktori maju s tym problem, ako to riesia, resp. ako to vyriesili.
Dakujem vam a cenim si vase nazory

pet22

nasiel som odporucania aj na druhe kolo. nad tym som uz premyslal aj som navrhoval, ale priatelka, akosi nechcela. Neviem ci ma strach z toho, ze moze otehotniet (pouzivame pharmatex, takze obavy asi nie su az tak namieste) alebo je nieco ine v tom. povacsine ja ked som tak rychlo spraveny, ju dorobim rukou a je to. mozno by som skor uprednostnil to 2. kolo.

pet22

je nechcem oddialit erekciu ale ejakulaciu :) . Tak ja niekedy sa odreagovavam aj 2-5x tyzdenne, niekedy 2x za den. neviem ci casto masturbovat nie je zle, a posobi to skor kontraproduktivne, nez na uzitok. otazka je, co je malo a co uz vela. Ak by som si to nerobil a pridem za priatelkou, tak som hotovy, len co by som ho tam dal 5sekund a je to. Takto je to mozno 30s - 1min

pet22

ja som premyslal aj nad zacatim uzivat tie tabletky, ktore su na oddialenie ejakulacie. je to na nejakom principe antidepresiv, ale neviem, ci by to bolo vyhodne, ked sme spolu tak pomenej. a predsa je to chemia.

pet22

viem, ze mozno by pomohlo castejsie sexovat. Ale tak niekedy sa nepodari. A zas nechcem aby si priatelka myslela, ze mi ide o sex. Niekedy sa tak citim, ked vedla nej lezim a som z nej hotovy, ale proste to sa neda vydrzat.