Ako sa od nej odtrhnúť a zabudnúť?

Príspevok v téme: Ako sa od nej odtrhnúť a zabudnúť?
verca-82

Ahojte mala som kamaradku s ktorou dne si strašne dobre rozumeli atd to nieje teraz podstatne. Momentalne sme stále spolu v 9. Triede a už sa moc nebavime iba tak normalne pokecáme ako spoluziačky nič , občas ideme spolu s druhými kamarádkami von ale nič viac .. Lenže mňa to ku nej strašne ťahá ako viem ublížila mi a potom sa mi k tomu bezmilosrdne priznala lenže ja som už raz taká mám ju stále rada ako kedysi ale ako vnucovat sa nevnucujem ale proste chcela by som aby dne boli také super kamošky ako kedysi aj keď toto držím v sebe a nikonu nepoviem že mi chyba aby sa to nedozvedela a nevyužila to .. a ja potřebujem aby som sa z toho nějak dostala vykašlala sa na ňu ale neviem ako .. pred nou to zvladam po west jej že už ju tak rada nemam ale vecer doma to na Mňa všetko pride lebo viem že som jej pravdu nepovedala . Prsim pomoc (prepacte za chyby)

abcdefgh1234

dobrý večer,

pred týždnom som si zlomila zaprstnu kosť, samozrejme mi na ruku dali sadru, ibaže predvčerom mi na ňa kamarat vylial (nechtiac samozrejme) celkom veľké množstvo vody...z čoho samozrejme navlhla aj ta vata pod sadrou. mám to takto druhý deň dosť to svrbí, absolútne to neschne ...chcela by som sa spýtať či niekkto nevie ako by som mohla dosiahnuť aby tá vata uschla (sádra mi dosť prilieha k ruke) alebo či keď sa zajtra dotrepem do chirurgickej ambulancie mi tú sádru vymenia. Ďakujem

ps: viem že to s temou nesuvisi ale surne to ppotrebujem