Odstránenie jazvy od kiahní frakčným laserom

Príspevok v téme: Odstránenie jazvy od kiahní frakčným laserom
LoraM

Dobrý deň,
na nose a nad perou mám dve jazvičky, na nose je trocha pod úrovňou kože (veľka cca 0,4cm) a nad perou je akokeby zle zahojená (trocha pod úrovňou a v strede vyvýšená, veľká cca 0,2cm). Tieto jazvy mám po kiahňach z detstva a keďže mi už začínajú dosť vadiť, chcela by som sa opýtať či je možné ich odstrániť touto metódou (frakčným laserom) alebo aká metóda, prípadne operácia by bola vhodná. Ďakujem

Majuska1990

Ahojte,tiež som mala problém s jazvičkami na tvári po kniahňach.Hľadala som na internete ako by som sa ich mohla zbaviť a všade písali len frakčný laser.Nakoniec som išla na kliniku Mediskin na konzultáciu a absolvovala som tento zákrok.Môžem potvrdiť výrazné zlepšenie

marlena

aj mna zaujima tato tema, lebo dcerka 5 rocna prekonala kiahne v lete a ostali jazvicky. Informovala som sa v dvoch centrach estetickej mediciny a jediny sposob ako sa to da pekne odstranit je len frakcny laser, potvrdili mi to v oboch centrach, zkratka vpadnute jazvy jedine takto, je to bezbolestne, ale musime vraj cakat az do puberty, takze ak ta to trapi, tak si to daj spravit a budes mat pokoj, napis potom ako to prebehlo.