Rozchod a trápenie

Príspevok v téme: Rozchod a trápenie
janci1

Ahojte všetci. Mám 20 rokov. popíšem vám moju situáciu a dufam že mi pomôžete. Mal som frajerku 9 mesiacov . Rozišli sme sa. Po 3 mesiacoch sa stále trápim a stále na nu myslím. Viem že som hlúpy ale neviem sa pohnuť ďalej. Bývala bola velmi atraktívna, velmi cielavedomá ,a myslím si že ju bavilo flirtovanie ale napriek tomu som bol stím zmierený a nevadili mi jej nedostatky. Človek ju lúbil ako mohol zniesol by jej aj modré z neba. Ale asi pre dobrotu na žobrotu som v skutočnosti nevidel čo je zač. Za chrbtom si hladala iných a tak sa aj stalo. Nespravila to prvý krat že ked už niekoho mala tak ho vystriedala. Nemožem povedať zatial nemala vela vzťahov ale bere to ako keby to bolo normálne niekoho odkopnuť.. Po rozhode hned do mesiaca si našla druhého a je sním vo vzťahu. Je to normálne ? Má vobec svedomie ? Ale moja otázka znie či sa raz takáto osoba zmení ? Čo vy nato ? Je mi to luto že som ju nezmenil.. Neviem to pochopiť či jej ide o užívanie si života a striedanie partnerov alebo to všetko hrá . Rýchle zalubenie rýchle ukončenie... čo si myslite o takejto osobe. človeka ktorý ju miluje si neváži a mňa to dosť bolí

winki

Skús prestať analyzovať čo a prečo a nemysli na to.Radšej sa zamysli, čo môžeš vylepšiť na sebe a aké partnerky sa hodia k tebe a tvojej povahe a mať tak v budúcnosti perspektívnejší vzťah.

winki

Nesúď druhých, pokiaľ nežiješ v ich koži. (toto ma naučil život)

Obaja ste ešte mladučký, ty si doplatil na svoju prílišnú dobrotu a prvotné ružové okuliare...kruté, ale stáva sa a patrí to k životu. Každý pád, nás posúva vyššie.

Ona mladá, atraktívna, sebavedomá. Myslím, že sa sama ešte hľadá a nevie čo by chcela (ale na to príde časom, buď dostane facku od života, alebo jednoducho dospeje a vyzreje).
Áno môže sa zmeniť a zmení ju to ak sa do niekoho naozaj zamiluje, bohužiaľ ty si to nebol a preto ju nesúď. A áno môže to aj hrať a možno v hľbke je niečím poznačená.