Túží po mne. Ale nemôžeme

Príspevok v téme: Túží po mne. Ale nemôžeme
kopor

Tak začnem takto.Poznám sa sňou 2 roky.V prvom roku to bolo už vidiet na nás že sa máme velmi radi,no mala aj má priateľa.A už vtedy som jej písal ako ju velmi lubim milujem atd,no od nej to nebolo take opätovné ako teraz.Tak som si vtedy zrusil ucet na fb,uplne som ju ignoroval vsade,nepozeral sa na nu,len aby som zabudol.A podarilo sa az doteraz.Cca pred 4 týždnami mi napísala sms ci sa stále hnevam.Napísal som jej ze nie atdd,a tak sme si zacali smskovat,písať si,denne si volať HODINY.Velke účty za paušal to vam poviem:-D.No a píšeme si ako sa strašne chceme spolu milovať,ako chceme spolu strašne byť,ako to robiť,no je to niečo prekrasne ked to čítam(e) tak sme cely zvrušený,myslim si že to nieje normálne čo k sebe cítime,aj skrz toho že má ona priatela.Viem , že som aj ja hlupák,že mu toto robím,ale ja ju nesmierne milujem,po tom všetko.Nechcem sa jej spýtať,prečo sa snim nerozíde ked viem,že sa sním nerozíde.Ide aj podla mna skrz toho,že oni su už spolu 3 roky,a rodina už pozná atd.Som od nej mladší o 2 roky.Neviem,necitim to už že ma ma ako "nahrad" že ma namotava.Aj mi to povedala viackrát a verím jej.Že ked sa spoluju miluju vidi mna,chce si to so mnou predstavit,travit so mnou cele dni.Dakujem za vašu ochotu si to prečítat.Len hádam,nech to teraz nečítaš,aj hey,nie som to ja..lebo pozná z mojej rozpravačky tuto stranku:-))

poradkyna

ahoj! chcem reagovat na tvoj prispevok, pretoze mne sa stalo nieco take ako tvojej "priatelke" preto ju vobec neodsudzujem moze to pochopit len ten kto to zazil... ja som uz vydata, verna a cestna zena a nikdy by mi nenapadlo ze tiez pocitim tak silnu tuzbu vasen a cit k inemu muzovi a stalo sa, zatial to je len na platonickej urovni a to sa pozname uz 3 roky!pretoze aj on je zenaty a nemame odvahu ist dalej je to tiez len o telefonatoch tiez si vycitam ze som ten flirt nemala dohnat tak daleko ze si to s nim predstavujem a tak, ale je to silnejsie ako ja, nechcem zahodit dlhorocny vztah

Agnes998

No co ti na to povedat? Ak ti staci ku stastiu to, ze na teba obcas mysli pri sexe s inym a ty na nu myslis ked si ho lestis tak si v tom ostan. Vies velmi dobre ake mas moznosti, vyber si z nich sam

pandorica

Baba sa baví a ty si jej na to skočil.Keby ťa ozaj tak chcela, už by to dávno urobila a nepísala by o tom.

Bajaja525

Asi ju priatel nevie uspokojit podla jej chuti. A preco to uz nezrealizujete ale ostavate len pri pisani? Jej daj ultimatum nech nieco bude alebo nech da pokoj. Mozno len potrebuje fantazirovat

Dadula56

To mi vysvetli ako je mozne, ze ty si s nou o tom sexe nechces pisat a predsa si o nom stale pisete?Snad ked si o tom nechcem pisat, tak si o tom nepisem. Skusal si nieco take?Tvrdis, ze ano, ale to muselo byt teda velmi chabe. Ak raz nieco nechcem, tak to nerobim. A hlavne pisanie si o sexe je cinnost, ktora sa da velmi lahko prerusit. A nerob tu z toho tragicky pribeh lasky, je to smiesne, ked to tak podavas.
Mozes jej poradit nech sa zamestna na sex linke, prax ma mimoriadnu a moze si dobre zarobit. Si krasnym prikladom, kedze nevies vydrzat bez jej pribehov ako ti to vsemozne urobi. Staci zopar takych zakaznikov a baba si moze byt kupovat.

agent0007

mne toto isté robila priateľka to vidieť na žene keď mislý na ineho tak som jej heckol socialne siete a videl som co pisali si ako túžia po sebe a že miluje oboch nasral som sa vybavil si to s ním s ňou aj jej rodičmi teraz už vyše roka neni problém

adriiiiii

Chlape ty sam nevies co chces a ona duplovane.Ak sa chcete tak budte spolu a hotovo je to len a len na vas dvoch.Ale sediet na dvoch stolickach sa neda to by mala tvoja krasavica vediet.

kopor

Chapem tomu aj ked si myslíš že ani tak nie.Ja ani tomu nechcem lebo viem že som do nej zalubeny tak vieš ako to je ked si zalubeny(a) nevidim vtedy v nej nič zle.Ale po tomto čo ste mi tu napásala(i) ste mi otvorili oči.Budem sa snažit jej to neako vysvetlit a hned zo šupi v nedelu dostane šok že čo sa deje.....ách ...

MultiLevel

snad sa mi to na 3 raz uz odosle :-D
Anooo, dievcatko ma krasny, zmysluplny a laskou naplneny vztah a preto pise tebe ako chce s tebou chrapat :-D Vies co, ja mam tiez krasny vztah a pisem si s inymi ako s nimi chcem sex :-D :-D Chapes tomu? Je to absurne....To dievca je nevyzrete, paci sa jej, ze dvaja chlapi po nej idu...vsetci to chapu, len ty akosi nechces....
To, akeho partnera chceme, vela vypoveda aj o nas samych....