Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetovanie na zapasti

Demi92

Biele tetovanie je pecka, ale paci sa mi len na ludoch s tamvsou pletou, popripade ked je clovek opaleny. U mna nehrozi ani jedno ani druhe :/ bojim sa ze skor by to na mne vyzeralo ako jazva nejaka :/

LILIII

Biele tetovanie je ovela krajsie ako klasika .... a nemyslim ,ze by mal byt problem zamestnat sa pokial tetovanie nemas na cele .

katkaaaa

ja tam mám tetovanie a presne Fighter ;) taktiež vďaka môjmu doterajšiemu životu, a pravdu povediac väčšina ľudí si ani nevšimne že ho tam mám .. kamaráti si ho všimli po dvoch mesiacoch :D

Demi92

tak.. na zapasti to sice vidno bude, ale to slovicko vystuhuje cely moj doterajsi zivot a pochybujem, ze sa to v buducnosti zmeni niekedy :D takze ziadna tragedia ..

MultiLevel

Myslim, ze to zapastie je najmensie zlo, kedze si na to miesto mozes dat hrubsi naramok a mas to zakryte. To samozrejme v pripade, ak by to niekomu skutocne vadilo. Ja sama mam kerky, ale mam ich na miestach, ktore ked budem stara babicka, nebude vidno :D

Demi92

Sucastne zamestnanie neriesim:D ale po skonceni skoly to vidim na nejaku manazersku poziciu. Tiez si myslim, ze kym to nie je nieco poburujuce a prilis viditelne, tak by s tym nemal byt problem, no vela ludi ma od toho odhovara. Samozrejme, kazdy bez osobnej skusenosti :D PS- nie, nezijem na SVK

MultiLevel

a ake mas zamestnanie? Ci ty to myslis vseobecne? Nuz, nevidim v tom az taky obrovsky strasny problem, myslim si, ze je to kazdeho vec a navyse nezijeme v stredoveku. I ked, obcas to tak na SR funguje. Kto ma skusenosti so zahranicim, kto tam zil a pracoval, nikdy mu nebudu vadit podobne chujoviny ako kerky alebo pirsing, pretoze take veci berie normalne. Ked som zila v Amsterdame, casto som stretavala ludi v pyzame ako si vykracovali z marketu a nikto sa nad tym nepozastavoval :)
Myslim ale, ze pokial so zapastim nebudes surmovat sefovi pred ocami, tak nebude mat s tym problem...