Da sa otehotnieť prstami?

Mornika

Ahojte, chcem sa opýtať..
Mala som pohlavný styk s mojím priateľom a spravil sa mi na brucho, asi 2 minúty ani nie nato, som nechtiac semeno mala aj na rukách a dostalo sa mi to do pošvy, chcela by som vedieť či je možnosť že by som z toho otehotnela. Dakujem

Anonym180866367

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či môže moja frajerka oplodniť tak že sa vystriekam jej do úst a ona spermie prehltne bojím sa trošku toho ďakujem za odpoved

Anonym180866367

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či môže moja frajerka oplodniť tak že sa vystriekam jej do úst a ona spermie prehltne bojím sa trošku toho ďakujem za odpoved

Zziz

Ahojte, tak ako to dopadlo lebo mne sa stalo to isté proste priateľ sa spravil mne na brucho, utrel to a následne som sa tým utrela aj ja dole, a tak po 15minutach ma začal robiť rukov silno a hlboko, k tomu mi mrcha meska tak môžem byť z toho v tom?

vetroplach18

Ďakujem aj v mene môjho priateľa za to že ste nás ubezpečili. Lebo no pravdu povediac mali sme strašné obavy s toho aj keď nám to prišlo veľmi nereálne. Ešte raz veľká vďaka vám všetkým.

laurora

Mozno som na zaciatku bola trosku zla, ospravedlnujem sa Vetroplach, no netreba byt paradnoidny biolog tiez si prestuduj danu temu:) preslo 15-2O MINUT...nie 20 sekund, este som nevidela ženu, ktora by takto otehnotnela a kedze mas prezyvku biolog mal si vediet, ze otehotniet vobec nie je take uplne jednoduche a uz vobec nie po takej pauze...

vetroplach18

Áno môj priateľ mal ruky potom 100 percentne suché. A opäť ma začal prstovať po 20 minútach ja som vtedy mala deň po menštruácií. Takže nedá sa takýmto spôsobom otehotnieť ?

Kvety zla

Biolog, sice som spermie pod mikroskopom nesledovala ale: chalan si utrel ruky, cize ich mal suche - nie mokre od ejakulatu. Kedze spermie k stastnemu zivotu potrebuju vlhko a na vzduchu kapu velmi rychlo, pochybujem ze by sa na tych utretych rukach nejako spermiam darilo.
Netvrdim ze stopercentne vsetky boli mrtve a ani jedna neprezila, ale pravdepodobnost otehotnenia takto po 20 minutach je tak mala, ze je zanedbatelna :)