Dar pre lieceneho alkoholika

Príspevok v téme: Dar pre lieceneho alkoholika
partnerka

Ahojte. Potrebujem sa poradiť ohľadom darčeka na narodeniny pre partnera. Je to dosť obmedzený výber, nakoľko sa lieči z nadmerného pitia. Čiže žiaden darčekový alkohol či oslavy v podnikoch asi neprichádzajú do úvahy. Prípadne ak by ste mi mohli poradiť aj nejaké aktivity. Prosím, nesúďte. Nedávno sa mi s tým sám priznal a robí s tým niečo, tak Vás ozaj prosím len o vyjadrenia k veci. Ďakujem

pandorica

Spoločnú saunu, masáž, výlet do nejakého welnesu, aquaparku...Máš toľko možností ako stráviť krásne narodeniny bez alkoholu, že sa čudujem, čo to vôbec píšeš.Nemáš žiadnu fantáziu? Ak nemáš peniaze na takéto darčeky, tak choďte spolu do kina,alebo na čokoládové fondue,spravte si spolu sushi...

MultiLevel

prepac, ale vy ste zvyknuti na narodeniny davat alkohol? :D Ach, to by som sa asi velmi nepotesila takemu darceku a ani taky nedavam :) Ved mas tooolko moznosti. Nepoznam tvojho draheho, ale napriklad ten moj velmi tuzil po mojich umeleckych fotkach, kupovala som mu uz masaze, vikendovy pobyt, knihy, rozne predmety, ktore som sama vyrobila - kofolacika, fotoramik, naramok z paracordu, tricko s vlastnou potlacou, alebo kopec takych prkotiniek, ktore potreboval, napriklad v ramci zalub :) Len pozistuj, co by priatel potreboval ;)

woo

nemyslim ze mas obmedzeny vyber, mozes mu dat cokolvek, oblecenie, kozmetiku, listky na koncert, permanentku do fitka, kupit mu sportove potreby alebo cokolvek co potrebuje k hobby, sportovu vystroj. mozes mu upiect tortu a mozete si spravit romanticky vecer aj bez alkoholu.

philips

Ak nie si velmi financne obmedzena, tak nejaky zazitok. Skok z lietadla, bunji jumping, romanticky let balonom... Myslim, ze taketo veci potesia viac... Ale je to iba moj nazor...

adriiiiii

Nejaky parfem kozmetiku alebo peknu koselu pulover, tazko povedat co preferuje a co by ho potesilo.Ty ho predsa poznas aky je typ.