Svrbenie konecnika

Príspevok v téme: Svrbenie konecnika
poxinka

Mam problem strasne ma swrbi konecnik a ako keby som ho mala zapareny minuly tyzden som bola na vytere ktory som si mala urobit sama predtym som mala problem ze po kazdom jedle som musela utekat na wc neprehanalo ma ale mala som normalnu stolicu po jednom rozku som isla aj 4krat no toto mi trosku preslo len toto swrbenie je neskutocne teraz ked idem na wc mam az slzy v ociach lebo ma to pali kupila som rozne maste a nic nepomaha poradte dakujemm

poxinka

Diky za rady len teraz ma to zacina trochu swrbiet aj vpredu v oblasti posvy dufam ze s tym nemozem nakazit partnera

Ivka 1

Poxinka na svrbivý konečník je veľmi dobrý Hespidin gél. Konečník máš podráždený z neústalého utierania konečníka po stolici. Niekedy je koža pri konečníku postihnutá kvasinkami a tie spôsobujú svrbenie a následné pálenie. Takže konečník umyť, osušiť,ošetriť krémom na hemoroidy a okolie konečníka ponatieraj Hespidin gélom a uvidíš, že sa Ti uľaví.

emalea

a nemôže to byť genitálny herpes? videla som na webe fotky tejto pliagy okolo ritného otvoru...presne sa to tvári ako zaparenina, ale nie je, a údajne to svrbí až štípe!!!

GoFruit

Pozri rob ako chces. Ja som ti dala navod a ostatne je na tebe. Je to tvoje telo, tvoje zdravie.
Ano post znamena pit len vodu a to najlepsie filtrovanu.