Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

eddings

Vztah z toho nebude, maximalne nejaky ten sex. Co tebe asi stacit nebude, vyzeras zamilovany. Ale lepsie nez nic na druhej strane... :)

Zisti ci nema mladsiu sestru :))

Prezývka55

Tibikee ved v pohode, ved sa s nou normalne pobav ze idete von alebo ze skocis ku nej ze co na to povie :D, maximalne ta odmietne ale moze to skoncit aj sexom. Kebyze som v tvojej pozicii tak urcite to risknem ze ci nahodou z toho nieco ako sa vravi "nekapne" a ked nie tak srat na to ale aspon to skusis nie?

Lulu2011

aj ked okej, urcite nebude chodit za rucicku zo 17 rocnym :) nic v zlom proti tebe...ale 30 rocna baba je uz zena...nie 20 rocna zena, ale proste uz vyzretejsia zena, ja mam 30 a so 17 rocnym by som si veru nezacala

Tibikee

lorii
Dakujem :) vela ludi mi to hovori nie zeby som sa chvalil, ale ked vidim mojich spoluziakom si trochu hlupy aj ked su to kamosi mam ich rad :) ale ja si s nou fakt rozumiem v pisani normalne si s nou mam o com kecat. A neviem ci by mohlo byt nieco viac? :(

Tibikee

No u nas v Ziline je tazko stretnut taku babu, proste asi kazdy sa za nou otoci. Jeden kamos bol viac do nej lebo sa nanho usmsiala a potom sa urazil ze pise mne a sme sa pohadali koli tomu :(

Tibikee

Nie je zo susedstva a stretavame ju s kamosmi v buse alebo tak ma ulici hocikedy, a vedel som kde byva ako sa vola tak som si ju vyhladal a odvtedy si piseme :) preco je to zvlastne ze si piseme?

Lulu2011

aj 17 rocnemu sa moze pacit starsia, niektore 30tnicky vyzeraju fakt lepsie kao 20tnicky, zavisi od genov a celkovej starostlivosti o seba

mna skor udivuje, preco si 30 rocna pise s detmi po chatoch, tam nebude vsetko v poriadku :))

citujem: "aj kamosi su do nej, ale len so mnou si pise"...ona je vasa telocvikarka, alebo ako prisla ku klubu 17 rocnych chlapcekov? :)

lorii

Vyzeraš byť fakt rozumný chalan aj z písania..nie nejaký hulvát..odporučam ti, nechod s nou do postele posobí to akoby sa s tebou len zahravala ...možno jej ide o to dostat takehoto mladeho neskuseneho chalana a potom poslat preč...kde si ju vlastne spoznal? ona sa pohybuje v tvojich kruhoch? lebo je to take trochu nezvykle

Spevacka9977

Podobny ... mala som vtedy 33, teraz mám 36 a s odstupom času sa dívam na ten vzťah inými očami, ale verte alebo neverte, vedela by som si vtedy s tým chalanom predstaviť život. Mal prácu, od 16-tich už makal popri škole, mal vlastné bývanie. Nie každý je maminkin maznáčik.