Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

LILIII

A ked ju pozves niekam posediet co od nej ocakavas ? Co ocakavas od toho stretnutia ? Si ochotny povedat jej pravdu co k nej citis ?

Tibikee

pizza tak to si mi fakt pomohola! slovo luxusna je trochu nadnesene nieje pod slovom luxusna myslene zlato, sperky a pod. neviem co chytas za slovicka. Tym som len chcel povedat ze je to strasne pekna baba a nema nudzu o chlapov ale co viem nikoho nema. Len som chcel fakt poradit co si o tom myslite? je to mormalne? alebo co mam s tym robit?

Tibokee

Som si myslel ze na s tym vekom oklamala a utahuje si so mna. Ale nie no. Ked ono vsetci moji kamarati su do nej ale ona si pise prave so mnou ako to mam brat?

Tibikee

Ale ja neviem co ona si o mne mysli? Ona vyzera dost brutalne musi mat chlapa na akeho pozrie, krasna postava, tvar uplne luxusna a ja neviem ci by ma vobec chcela? Piseme si, a tak ja neviem z toho vyjst co za tym textom je. Myslel som ze je mladsia tak ako vyzera a skor som myslel ze by som nanu mohol mat, ale teraz neviem. Ide o to ze ja poznam aj baby 24r. a vyzeraju starsie ako ona.