Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

podobny

neviem ci pozvanie je to co treba. ak ho natahuje a uspokojuje si na jeho zaujme svoje ego, ci sa na tom len zabava (ak vobec, mozno jej zaujem je len cisto kamaratsky)tak mladeho len totalne dopletie a pokazi mu nazor na zeny. naco je to dobre.

adriiiiii

Boze to uz zavana pedofiliou, to co toto je?Alebo kamos prehana frajeruje a dobera si ta lebo vidi aky si zalubeny a paf do tej 30.

adriiiiii

Och moj zlaty ver ze taka30 by ta stala vela jej by veru nestacili kava cigy a gel nechty.Ani v posteli by si jej nemal co ponuknut vyhod ju z hlavy poobzeraj sa po rovesnickach.

Tibikee

Vy nieste kompletny, moj kamos si pise s jednou ma 33r. a je s cz uz mu poslala aj darcek a povedala mu ze pride za nim na sk a zoberie na vylet dakam. On je dost do nej aj ona ale videl som fotku pekna nieje ale ani on ma vyrazky same.

Tibikee

Ved mne sa aj pacia baby v mojom veku mam vela kamaratiek aj baby co by so mnou chceli chodit vypisuju stale nejake. Ale odmietam. Ale ju by som veru neodmietol, je krajsia ako moje rovesnicky aj ked poznam pekne baby ale vela ich je tucnych aj. A vacsinou tie pekne baby v mojom veku tak tie chcu starsich a nie mna, oni chcu chlapa aby jej platil kavu kupoval cigarety a platil gelove nechty.

&

Pocuj kamo chod si schladiť vtáka do studenej vody.
Je pravda ze dnešné tridsiatničky vyzerajú na dvadsať ale keď už poznáš jej pravý vek tak daj si pohov.Pokiaľ je ona niepedofilna tak nemáš šancu.
Ma frajera alebo manžela ? Len aby si nedostal od niekoho na hubu.

adriiiiii

Tibike pacit sa chciet moct a mat su rozdielne veci.Ty si mlady tak lov v mladom rybniku a stare stuky prenechaj ujom vodnikom.

adriiiiii

Jasne v takom veku mu malo staci len co sa na neho baba usmeje uz je v tom ze ju bali a chce si to s nim urcite rozdat.Vravim platonicka laska vsetci sme si tym presli.

Tibikee

Ale vam pisem ze vyzera na 23-24r. a co teraz ked vcera sa mi pacila a dnes ked viem kolko ma naozaj rokov ju uz nemam chciet? aj tak stale neviem ci neklamala s tym vekom ale asi nie no.