Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Spevacka9977

ďakujem aspoň na nejaké rady, jasne, že fórum nevyrieši moje problémy, ale možno som sa chcela aspoň trochu vykecať niekam do neznáma. Nemám chuť na priateľov, moja mama má tiež ťažké obdobie, otec mi umiera a mám problémy so správaním detí v škole. Slnko mi pomáha, to je problém, že je škaredo, chodím aspoň behať ale aj dnes to nešlo pre dážď a nie vždy, keĎ je aj pekne mi má kto postrážiť deti. Liečim sa s prestávkami asi 4 roky, ale je pravda, že na intenzívnej liečbe AD som asi len rok a pol. Mala som trojkombináciu, ale Dr. mi jeden liek odobrala, ako som v lete urobila štátnice na VŠ. Ako som písala, v stredu idem k Dr. tak jej poviem, ako som na tom. Ešte raz ďakujem.

Kolobeh

Ja som mal rok klinicke depresie a to je uz silna kava to bolo proste moc vyzeral som ako bez duse,bol som rok doma na liekoch potom to preslo a velmi mi pomohlo ked som sa potom zacal stretavat z novymi ludmi ked to ustupilo,velmi mi pomohla aj byvala priatelka je dobre keby si mohla mat niekoho blizkeho stale pri sebe.

zewa

ajja, bojis sa, ze ta posle na psychiatriu?
Skus jej aspon povedat, ze sa citis horsie, ze mas pocit, ze by si potrebovala trochu vyssiu davku liekov. A ze mavas cierne myslienky. Nemusis to nazvat myslienky na samovrazdu. Mna velmi podporovala psychologicka. Ale chodila som k nej minimalne 2x mesacne.

pajtasom

som liecena na psychiatrii a takmer 6rokov som bola chora a 4ty rok som liecena u psycgiatra.Viem cim.prechadzas co citis lebo sama som podobnym presla je to velmi tazky stav.
1/zial aj viac rokov treba cakat aj 4-5 a viac rokov aby mozog dostal co potrebuje vdaka liekom nie rok alebo dva
2/vsetko treba ihned povedat psychiatrovu on teba pocuva a k tomu prisposobu davku alebo zmeni liek nie od fora xakaj riesenie
3/viem aj prechadzat a hocico robit je nadmerne tazke ale aj napriek tomu si najdi nieco co ti robi velku radost aj v tazskom srave/banalne hluposti/ to mozu bytaj lakovanie nechtov napr vypitie dobreho caju
3/ak mas partnera nech ta tri krat tyzdenne premasiruje alebo aspon raz do tyzdna ak sa da si zaplat maserra
4/ak svieti slnko daj si klibuk na hlavu sed na balkone alebo lavicke nexhaj si prehriat slnkom kosti
5/aspin dva jrat-3x chodievaj plavat
6/velmi vela hudby som pocuvala

Mne toto pomaha zazraku Hned za rok dva necakaj az najskor po troch styroch rokoch kym zacnu lieky ucinkicat.Presla som peklom radost z jedla som nenala roky.

Spevacka9977

Chcela by som nájsť človeka, ktorý takýmto niečím prešiel a dostal sa z toho ... ako sa mu to podarilo. Bojím sa, že je to nekonečný boj, ktorý nedokážem vyhrať.

Spevacka9977

V stredu mám sedenie, chodím pravidelne každý mesiac na sedenia v psychiatričke a raz do mesiaca aj k psychologičke. Už som jej raz hovorila o týchto myšlienkach, liečbu mi mení podľa stavu. Len ... som niekedy zúfalá z toho, že aj napriek veškerej snahe sa to nemení. Cez víkend som si zvýšila dávkovanie sama. Len za tie roky sa to nejako nelepší, strácam úplny záujem o všetko, už ma nebaví práca, koníčky čo som mala, vadia mi ľudia. Mám malé deti, snáď len tie ma držia nad vodou, ale ... mám pocit, že moja depresia je stále horšia a horšia

pandorica

Ale musíš jej to povedať, ako inak to chceš riešiť?Poradiť si s tým sama?Vieme, že tak to nefunguje,čo chceš skončiť niekde s podrezanými žilami?

ajja

Mam rovnaky problem. Ale keby som povedala psychiatricke, ze mam samovrazedne myslienky, neviem si predstavit co by sa v ambulancii dialo..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.