Rozchod po 7,5 roku

Príspevok v téme: Rozchod po 7,5 roku
Peto369

Chcel by som vedieť nezávislý názor. S priateľkou sme začali spolu chodiť ako 17 ročný. Zažili sme spoločnú mladosť, dospievanie. Po skončení strednej školy sme sa zamestnali a po 4-5 mesiacoch sme šli do podnájmu. Tam sme bývali 2 roky a potom sme si kúpili spoločný byt. Bývali sme tu spolu a všetko klapalo. Teraz o pár mesiacov budeme mať 25 rokov a ona sa odo mňa včera odsťahovala. Rozišla sa so mnou pred siedmymi dňami odťahovala sa včera. Náš vzťah bol neskutočný ako z rozprávky, nemali sme žiadne problémy. Jasné občasné hádky raz za 4 mesiace si myslím je v každom vzťahu. Ale problémy sa riešili pár minút všetko sa vydiskutovalo. Nikdy som na ňu nedvihol ruku ani v sne, nikdy sme po sebe nehádzali hrnce poháre ani nič podobné. Chodili sme na chaty, grilovačky, na dovolenky k moru, na výlety, kúpili sme si auto, neskôr byt všetko po vzájomnej dohode. Varil som, pratal som, nosil ju do práce , z práce. Vždy som jej pomohol zo všetkým čo trebalo, či išlo o ňu alebo o jej rodinu. Nezakazoval som jej nič ani kamarátky ani diskotéky nič. Mame spolu neskutočne veľa zážitkov. Klapalo nám to aj v sexe ráno , na obed, večer vždy keď bolo treba. Keď sme mali 21 rokov zobral som seba hypotéku kúpili sme byt. Teraz sme si ho dozariaďovali do konečného štádia. Ešte v apríli , máji behala po obchodoch a vyberala čo sa jej páči a teraz sa so mnou rozišla.. Ja to neviem pochopiť. Nechodím po krčmách, nie som gambler, No neviem to pochopiť. Nedala mi jeden jediný normálny dôvod prečo to urobila. Udala každodenné problémy , na ktorý keď ťa niekto upozorní povieš jasné dám si pozor alebo čo, ani neviem žiadny uviesť lebo nerozumiem tomu. Minulý rok v decembri ju prepustili z roboty bola doma 6 mesiacov lebo sme nič nevedeli nájsť. Podporoval som ju každý deň. Teraz má prácu z ktorej chodí každý deň ako troska, unavená , dobitá. Povedala mi že ona nechce takú prácu a že s nej chce odísť ale tu nieje žiadna práca a chcela by ísť pracovať niekde mimo Sr alebo mimo mesta ale keby bola so mnou nedokázala by odísť.Že sa chce osamostatniť a niečo dokázať. Ďalej uviedla aj to že som ju nepožiadal o ruku. 7,5 roka čakala kedy ju požiadam ruku a ja som to nespravil. Zakladala si na dátumoch a podobných veciach. o 2 mesiace ma narodeniny a tam som ju chcel požiadať o ruku. Ale hneď na druhý deň potom čo sa so mnou rozišla som utekal do zlatníctva kúpil jej snubný prsteň a požiadal ju o ruku so všetkým čo k tomu patrí, povedala že nie že už je neskoro. Bol som za našimi kamarátkami blízkymi priateľmi ktorým sa o tom zdôverila. Povedali mi že nerozumejú jej konaniu že ju takú nepoznajú ako keby to nebola ona. Pýtali sa ma či na ňu neprišla schyza alebo či neberie prášky. Ja už neviem čo si mám o tom myslieť. Povedala mi že ma ľúbi ale nemiluje. Keď nám prišla pomôcť zo sťahovaním jej mama, plakala ako malé dieťa (jej mama). A teraz som sám doma, všetko mi ju tu pripomína .Ani ten byt nemôžem predať. Chcel by som ju nejakým sposobom dostať späť alebo aspoň prísť na ten skutočný dôvod prečo to urobila. Bol by som rád keby niekto niečo poradil alebo neviem už čo mám robiť. Ďakujem

sweater.

pripada mi to akoby sa cely ten cas nazila spravat ako si myslela ze je to spravne a dobre, ze vsetko co robila bolo skor racionalne a logicke a vynechavala z toho srdce. teda ze vsetky svoje tuzby a sny sa snazila v sebe dusit a teraz to zacina vyrazat na povrch.. jej skutocne ja

Hrac

toto sa deje vsade, aj mne, sice len po 4 rokov ale presne to iste.. dalsim trom kamosom presne to iste za tento rok, vela bab proste nemaju na to... dost nanic pohlad na kamosa, ked mu nechala dieta na krku v 24 rokoch a vlaci sa za inymi. Teraz bud len rad, ze ste nemali svadbu a deti. ;-)

Agnes998

No to mi je luto Peto, nakoniec v tom predsa len bol iny chlap. ale myslim, ze je to dobre pre teba ze si sa to dozvedel, aspon si nemusis vycitat ze si ty urobil niekde chybu. Nemusis lutovat. Urcite stretnes zenu co si ta bude vazit.

phoe

Blba ....no, čo dodať, želám ti aby si si čím skôr našiel babu, ktora si ťa zaslúži. Aspoň ťa netahala za nos a radšej odišla, aj ked nepovedala pravdu...smiešne. takto to zvyknú robiť skôr muži. Predpokladám ze mama ju zbozi ked to zistí. A ten chalan je čo zač ? Určite jeden z tých čo majú každý tyzden inú babu ...

Peto369

Pravda vyšla na javo. Opustila ma pretože si našla iného o tri roky mladšieho odomňa. Síce mi to nepovedala ona, ale mesto zase nieje také veľké, aby ich niekto nevidel chodiť po obchodnom centre, držať sa za ruky na druhý deň potom čo sa odomňa odsťahovala. Ale veľkodušne mi tvrdila že nikoho nemá a dlhú dobu nechce mať, že chce byť sama. Niekto tu položil otázku prečo by som ju neprijal späť, pretože keď to urobila raz urobiť to môže aj druhý krát. No a po tomto zistení už vôbec. Dokonca som sa rozhodol že vymením zámky na dverách, nech si myslí každý čo chce ale potom čo mi klamala do očí a nepovedala mi pravdu, takémuto človeka ja nemôžem dôverovať. Život ide ďalej a ešte raz vám ďakujem za rady, pomoc ....

hanka9

Peto 369

ja by som potrebovala vypocut aj druhu stranu

pretoze "citim", ze za tym je "viac"

aj z dovodov, ktore uvadzas... ze napr. by si ju uz neprijal a pod... (prisp. 23:50- siedmy riadok zospodu)

pytam sa PRECO NEPRIJAL ???

normalne zmyslajuci a milujuci clovek by toto nenapisal po dvoch dnoch "rozchodu"

eddings

P.S. Ak by si ju aj o tu ruku poziadal skor, a vzal by si si ju, odisla by aj tak. Akurat mozno neskor a bolo by to pre teba este tazsie. Prsten vrat a radsej chod na dovolenku, budu to uzitocnejsie vyhodene peniaze ;)

eddings

keby som si mal vybrat venovat svoj zivot studiu kvantovej fyziky a zenskeho myslenia, vyberiem si fyziku, pretoze je tam mnohonasobne vyssia pravdepodobnost uspechu...

Zeny sa stale stazuju ze muzi su svine, neporiadni, hrubi, nestaraju sa, atd. atd. A ked narazia na chlapa ako ty, tak ho poslu do prdele. Pretoze dobri chlapci ich zacnu nudit. Oni chcu hajzla a plakat a somrat.
Zena miesto toho, aby povedala vtedy ked jej to vadi, co jej vadi, ako by si to predstavovala, radsej bude cusat, pripadne vypustat (podla nej) jasne naznaky, bude cakat, ze jej mile spravne riesenie najdes sam... A potom sa bude hrozne cudovat, ked to tak nie je.

Chcu aby sa vztah posival, aby v nom bolo stale nieco nove, napatie, nove podnety a neviem co este. Ale same pre to neurobia nic. Cakaju to od chlapa, aj ked tym nespokojnym elementom su ony.

Samozrejme nechcem generalizovat, ale bohuzial hovorim o pocetne vyznamnej vzorke...