haló

Príspevok v téme: haló
žeby depka

ste tu niekto? Napíšte mi niečo pekné, už nevládzem žiť, som na dne, ale dúfam že ma to prejde ja chcem strašne žiť ale nedá sa to, pre mňa už asi nič pekné není, som skončila, nevládzem, zbláznim sa. Ja sa cítim akoby som už bola mŕtva ale som zbabelá sa toho trápenia zbaviť. Už ma nebaví zajtra zase žiť celý beznádejný deň, to je nefér

linduska....

tak si to neber.kazdy si zasluzi pekny zivot len jednoducho nie kazdy ho aj ma.je to nespravodlive ale vies su aj ine choroby kvoli ktorym sa ludia chcu aj zabit.ja viem mne sa to hovori lahko ked som uplne zdrava ale ani nevies ako a zajtra to uz tak nemusi byt.drzim ti prsteky aby sa to dalo vyliecit lebo ja sama neviem co by som robila na tvojom mieste.dobru noc

žeby depka

no budem už končiť, pôjdem si asi ľahnúť a zajtra zase ďalší beznádejný deň, tak by som chcela aby už bol iný, konečne normálny, šťastný, ale to by sa musel asi stať zázrak a to asi nie je pre mňa, si to asi nezaslúžim alebo čo

žeby depka

presne tak, ty si to neuvedomuješ, ani ja som si to kedysi neuvedomovala a potom zrazu z ničoho nič sa to začalo (pred 5rokmi). A ver tomu, že tých opakovaných pravidelných zvukov je všade strašne vela, napr. vždy sa nájde niekto kto kašle, smrká alebo otrasne žuve nahlas žuvačku, netuším či sa to dá liečiť, skúšala som už všeličo, ale neviem

linduska....

no ale take opakovane zvuky nepocujes predsa casto nie?alebo si to ja neuvedomujem?no neviem...neda sa to liecit?skusala si nieco?

žeby depka

nie všetkých zvukov, ale len takých opakovaných, neviem to definovať, napr.keď niekto sústavne mlaská a pod., to sa idem zblázniť, neviem prečo, ale hrozne mi to vadí, v tej chvíli sa nemôžem na nič iné sústrediť, akoby sa mi všetko bloklo a ja vnímam len ten zvuk a strašne ma to vyrušuje

linduska....

vies o tom som nikdy nepocula.co znamena ze ti vadia?boli ta z toho hlava alebo jednoducho si z toho taka nervozna ze sa to neda vydrzat.a vadi ti len velky hluk alebo cokolvek?