Aky vymyslieť program na výročie?

domixie

ak mate dost penazi na to tak chodte niekam na vikend na nejaky wellness ak nie tak normalne chodte na veceru, uzite spolocne straveny cas, ved to je najdolezitejsie nie?

Glam

my sme si urobili výlet...ráno sme vstali a pekne sa pomilovali ... po raňajkách som ho posadila do auta a zviezla do košíc... tam som mala už objednaný freediving cez adrop a bolo to úplne senzačné ... celý deň v pohybe a ten adrop to mal ozaj super len som to zaplatila online ráno pred tým a potom som hneď urobila rezerváciu a šli sme

Lisa_222

Dakujem ti pekne Isa33 velmi si mi pomohla, tie napady ktore si tu napisala su fakt super a urcite si z toho nieco vezmem :) Tie slovicka podla abecedy su fakt super. Ani by ma to nenapadlo. Mam z coho vyberat.
Trosku stresujem lebo uz ma fakt nic nenapadalo, chcela som nieco ine, kreativne a ty si mi tu dala kopu napadov, pomohla si mi.
Este raz vdaka a dakujem aj za gratulaciu :)

isa33

napr kolac..
maloko robi tortu/kolac na vyrocie

neviem ci si to uz skusala,ale skus ho oficialne pozvat na rande, normalne postou-pozvankou.. kludne priloz aj kvety (ano muzovi.. dnes sa uz da, mozno aj podakoanie/prianie nech je jeho rok tak dobry ako bol na teba dobry pocas celeho roku)

to pozvanie mozes poslat postou na viac casti a posledne doniest osobne..

alebo kup tu hraciu pohladnicu, opatrne vymontuj tu vec co hra pesnicku a mozes ju nalepit napriklad pod tanier.. a tam nechat odkaz/pozvanie nejake, alebo mozes to namontovat do bonbonoery a podobne..

ale mozes mu poslat maly darce kdo prace, alebo do skrinky v praci/vo fitku - proste tam kde to caka najmenej a potom prekvapenie...

dobre pozvanie by mohlo byt aj inzerat do novin, tj. v zoznamke.. nieco v kodovanom jazyku, ak taky mate, a urob aby to nejak precital, ci uz cez kolegu/kamosa/rodinu alebo zakruzkuj a nechaj na stole.

ale ak sa pytas na samotny program, tak to netusim, kedze to je velmi siroka otazka a kazdy ma rad nieco ine..

1. chces nech je program vyhradne urceny pre neho (co dlho dlho uz chce,ale nebol cas alebo podobne)
2. alebo aby ste si ho obaja uzili naplne

alebo klasika
1. ZNOVU navstivit nejake velmi velmi vam vzacne miesto
2. nejaky horkovzdusny balon (este by sa mal dat)
3. nejaky romanticky hotel bed and breakfast
4. romanticka plavba na den alebo viac (mozno staci dunaj a tak..)
5. alebo si spravte bed and breafast doma, tj na dany den.. (sviecky, uteraky, postel, jedlo a vy pre seba nazvzajom)

alebo napis mu list, 24 slov alebo kolko je v abecede, napriklad
A pre Ametyst - kamen co mocne ochranuje tak ako Ty mna, B pre Bonnie a C pre Clyde - laska az za hrob, ako ta nasa, D pre Darcek alebo hoci aj DOktor.. hocico co/ktore slovo je PRE VAS DVOCH akysi kodovany jazyk a nieco pre vas znamena..

ak to chces este krajsie.. tak tam prihod fotky a sprav si fotoknihu, kazde pismeno tiez nech charakterizuje nieco spolocne / spolocnu fotku / zazitok - hocico, hranice nie su..

alebo mu vyrob nieco taketo farm9.staticflickr.com hovori sa tomu "love timeline"

alebo vedla postele mu napis nieco v zmysle ze "vypla om mobil, pocitac, ipad," (a hocico co mas) a potom do kupelne ruzom/niecim napis nazrkadlo "pretoze..." a zatia lco tma on bude, vklzni do postele a tam ked sa on vrati povedz "lebo je to NAS den"

existuje mnoho sluzieb kde sa da vyrobit vlastny klucovy privesok, vlastny text, napr dve srdcia na pol a podobne (dokonca aj z magnetu)

alebo mu mozes urobit nejaky zosit/knihu vsetkeho pekneho co ste si povedali/napisali a poslali si.. take spomienkove nieco za tie roky

alebo tiez kniha/zosit a napis tam co vsetkosi pre neho urobila, ale nedostalo sa to k nemu.. napr "pridala som si na FB foto psa/macky, lebo viem ze mas rada macky/psov" a prihod kludne aj tu konkretnu foto.. nemusi byt tvoja/jeho vasa, kreativita vyhrava..

memory box sa tiez da narychlo poskladat, ak uz nemate..

alebo mu urob playlist pesniciek, tiez "timeline" tj ked ste sa stretli, aka pesnicka vas reprezentovala a tak dalej az do dnesneho dna..

alebo chodte na veceru a potom na fotografovanie do fotoknihy (po roznych castiach mesta, kde ste sa bud 1. krat stretli alebo kde sa vam paci, vylet, hocico), nazvime ju napriklad "nase male tretie vyrocie" a mate to naveky.. a kedykolvek si mozete pozriet..

alebo kojo-designs.com

moze to byt darcek ako sperk, napr upeceny v kolaci ale osobne sa mi viac paci napr ak ma rad kinder vajicko, viem ze je to dnes uz taze rozdelit (ale da sa to), vyrob unikatnu hracku, ktoru musi poskladat a bude tam nalepka tvojej tvare/foto a text v ruke s pozvanim von.. kamkolvek

staci uvarit dobru veceru, oblubene jedlo, sviecky atd podla vasho vkusu.. a mozes mu zaviazat aj oci, a nech to ochutna tak.. alebo znovuuvar prve spolocne jedlo, veceru, cokolvek prve spolocne..

zobud ho masazou, alebo povedz mu ze nech ti povie cislo od 1 do 50 a to co povie, tolko krat mu daj pusu, skombinuj to s horeuvedenym napriklad..

dalo by sa pisat donekonecna, tych napadov je skutocne nekonecno.. ale nie kazdy sedi na kazdeho, to je ten problem, nemozem niekomud arovat kvety, ak je tam alergia (alebo odpor), to je cele...

ale nestresuj sa, verim ze priatel najviac oceni tvoju pritomnost, v druhom rade snaha o program je len prijemny bonus.. tisko mu zavidim,lebo 3 roky uz jevlemi pekny cas a ked si priatelka spomenie, tak to potesi este viac..

tak blahozelam k trom uspesnych rokom a prajem este 33 krat tolko ;)