Nedokážem spraviť priateľku..

Príspevok v téme: Nedokážem spraviť priateľku..
Shineeex

Ahojte,
trápi ma hrozne jedna vec. Nedokážem spraviť priateľku, síce sex ako taký, sme ešte zatiaľ nemali lebo niesme spolu dlho ale čo sa jedná o orálny sex alebo uspokojovanie prstami alebo naraz tak niekde je asi chyba.. snažím sa byť jemný a všetko, čo k tomu patrí, láskam ju ale ona tvrdí, že ešte sa ASI neurobila.
Síce sa pri tom celá trasie, neviem kde je problém..

Ževraj ešte nikdy nemala orgazmus..

Včera ju to dokonca bolelo, tak som musel prestať a to ma už naozaj dostalo..

Fakt ma to trápi a neviem, čo robím zle, pretože priateľku čo som mal pred ňou som urobil vždy a teraz mám takýto problém..

Neskutočne ma to serie, pretože mi veľmi záleží na tom, aby bola spokojná.. Skúšal som sa jej to aj pýtať aj komunikovať s ňou pritom, ako sa jej to páči ale dáko sme sa nedopracovali k výsledku :(

mám 20, ona 18

Ronaldoooo

Je este mlada. Vyskusajte spolu nejaku eroticku hracku, nieco take co ju nevystrasi, mini vibrator alebo masazny pristroj na klit. To pomoze, uvidis

pepepk

A babskym sra*kam typu neboj nic ono sa to spravi never. Nespravi sa to len budes z too nervozny a neskor aj tak prides nato ze je to s nou o nicom. To len ked vravis ze uz teraz ked ste spolu kratko vam to neklape. Ja ked som mal prvy sex s nejakou zenou tak tam to bolo riadne divoke. V tom je to ze sa ete tak nepoznate nieje to stereotyp musi to ist....

pepepk

Vymen frajerku. Pokial sa nedokaze spravit a priznat si ze problem je v nej tak sa vzdy len zbytocne narobis. Po case jej to zane sibat a stane sa z nej feministka. Najdi si taku ktoru urobis a budes mat z toho lepsi pocit nielen ty ale aj ona...

malaaaa

Neboj sa nič :) Niektoré baby sa proste nevieme spraviť ak myslíš vaginálne :) Niektorým to nejde, možno až v neskoršom veku, určite nie je chyba v tebe takisto ani v nej, netráp sa :) Hlavné je, že sa jej to páči...