Zamilovany?

Príspevok v téme: Zamilovany?
Chavier

Zdavim vas, chcem sa opytat na vas nazor ... Som zenaty 4-roky, par rokov predtym som s manzelkou chodili nez sme sa vzali. Poslednu dobu zhruba nieco vyse pol roka to byva trosku viac napate castejsie hadky ale stale sa to nejako utrasie my sa udobrime a takto to pokracuje dalej... to je jedna vec. Dalsia vec je, ze sa pravidelne raz za 1-2 tyzdne stratavam pracovne s jednou zenou zhruba 2 a pol roka je to pohladnejsia zena je to typ, ktory sa celkom paci muzom. Ja som ju bral viac menej normalne (pracovne) nic zvlastne a specialne tam nebolo. Zhruba pre 3/4 rokom som si vsimol, ze mi je v jej spolocnosti nejako prijemnejsie trochu viac ako by bolo zdrave a patrilo sa na zenateho muza :-). Zacal som na nu coraz castejsie mysliet, aj ked to nebolo vedome a ani som na nu mysliet nechcel nevedel som ju dostat z hlavy proste tam stale bola. Neustale mi zbehavali myslienky na nu pri roznych moznych situaciach. Zacalo sa mi s nou snivat ale neboli to sny eroticke ale skor take zamilovane a take, ze sme boli v tych snoch partneri. Myslel som si, ze to je docasne a ono to prejde ale neprechadzalo. Potom som sa nejaku dobu s nou nestretaval a myslel, ze zide z oci zide z mysle ale nic vobec to nepomohlo bolo to stale rovnake ak nie intenzivnejsie. Z jej strany nepocitujem ziadnu specialnu naklonost aj ked je mila a usmievava ale to je mam pocit, ze k takmer vsetkym. Mozno len zle citam signaly ale nechcem si nic namyslat. Len na upresnenie mam peknu a pritazlivu manzelku osobne ju povazujem za krasjiu ako zenu, na ktoru neviem prestat mysliet. Takze v tomto pripade to nie je zeby som chcel alebo tuzil po niecom "lepsom" ale ono to niekedy az tak nebyva o tom. Navyse manzelka neviem ako ma zacala upodozrievat, ze som do nej zamilovany, aj ked jej o tej zene vobec nerozpravam asi to bude to zenskou intuiciou fakt neviem. Tvrdi, ze neznesie zit s muzom, ktory tuzi po inej zene, ze radsej takyto vztah nechce, ze psychicka nevera nie je o nic lepsia ako ta normalna atd. Ja jej tvrdim, ze odkial to nabrala, ze su to iba jej domienky a pod. cize snazim sa zatlkat aj ked pravda je asi ina avsak keby som visiel s farbou von tak by to skoncilo najskor rozchodom :-(. Mam strasny tlak a pocit, zeby som mal povedat zene, ktoru stretavam pracovne ako ju neviem dostat z hlavy ako sa mi s nou sniva a pod. nic specialne od toho neocakavat urcite nie, ze sa mi hodi okolo krku a povie, ze u nej je to rovnake ani nic podobne skor ocakavat , ze bude na mna pozerat ako na nie uplne kompletneho a je mozne sa dost strapnim ale aj napriek tomu by som s tym chcel vyjst von je vysoko pravdepodobne, ze tym nic neziskam a jej maximalne stipku zalichotim (ak vobec). Mozno sa pohnu veci nejakym smerom, aj ked neviem akym ... Aky je vas nazor mam vyjst s citmi von alebo to nechat tak a ticho "trpiet" a cakat, ze to prejde aj ked kto vie kedy a ci vobec ... Vobec to nie je takze zeby som kazdu chvilu tuzil po nejakych zenach skor naopak aj ked mi nejake zeny prejavili naklonost, ked som chodil s mojou mazelkou alebo uz sme boli manzelia tak ma to na chvilu potesilo a to bolo asi cele. Inac mam uz cez 30 a nieco podobne sa mi uz nestalo velmi velmi davno. Dakujem sa vase reakcie.

Prezývka55

LILIII problem povedat starej papa? Skor chlapikovy lepi tak si nechava staru v zalohe nie? :D inak nevidim problem. To nie je o prekazkach to je o tom ci som posrany zo zivota alebo nie.

Dadula56

Chavier, ty pises, ze sa s nou stretavas pracovne...naozaj sa pytas na to, ci jej to mas povedat?Ak sa s niekym stretavam na tyzdennej baze, nejde tie stretnutia zrusit a zalezi od toho kariera, tak snad mu nebudem vesat na nos nieco podobne. Aspon to mi pride ako racionalne uvazovanie a potom mi z toho vychadza, ze tie stretnutia nebudu az tak pracovne, pripadne by vlastne byt nemuseli.
Inak suhlasim s tym, co bolo napisane-riesit si problem doma a az potom si zacinat inde. Hadat sa mozes aj s touto, tak ako s manzelkou o par rokov.

LILIII

Chavier nemas za co . :) A na tvoju otazocku zodpoviem tak polovicnato ,teda o NOM pisat nebudem ,len o sebe .
Ano mala som vztah no on trag. zomrel, bol vojak a ja som mala drzat smutok a nie riesit druheho . Hrozne si to vycitam asi preto sa neviem nadalej niekam pohnut .
Nechcela som to tu pisat ,lebo za toto ma tu pritomny rovno postavia k muru a ....
Ludia radi odsudia ,ale na druhej strane ich reakcie im nezazlievam
Prezyvka .... ano chapem ,jedna moznost ,ale zivot nam obcas podhodi ovela zlozitejsie prekazky

Prezývka55

LILIII tak na 73 percent ale bol som slobodny a kebyze mi nevyhovuje tak ju pustim k vode a az potom zacnem riesit niekoho ineho.

LILIII

Prezyvka ty si vedela na zaciatku vztahu co od toho dotycneho ocakavas ?? Mala si istotu ,ze ti ten tvoj da presne to ,co TY ocakavas ?

Prezývka55

Chavier ale stale je to o tom ze co od toho ocakavas :D nejde o to ci na ulici alebo niekde inde alebo ci ta to prechadza alebo nie ale co od toho chces ty.

Chavier

Dakujem za reakcie specialne tebe LILIII :-) zda sa ze prva trochu ina reakcia. Mal som pocit, ze sa ostanem nepochopeny. Ono to vobec nie je to tom, ze niekoho vidim na ulici sa som z nej uplne hotovy. To bol iny pripad prislo to znenazdajky bez toho aby som o nieco take stal. Ja som aj cakal, ze je to iba take chvilkove a prejde to ale uz je to dlhsiu dobu a vobec ne neprestava skor sa to stupnuje. LILIII bol niekto z vas dvoch v nejakom trvalejsom vztahu, ked si to povedala ?

LILIII

Akoby tieto a tomuto podobne temy zeny urazali ,lebo kazda z nas sa automaticky vziva do situacie manzelky ,matky ,ktora sa uz par rokov stara o rodinu perie ,zehli ,pripravuje obed ,ranajky odopiera si svoje radosti ,zazitky ,len aby bolo v tej jej rodine vsetko tip-top .
A mnazel ?
Vies aj ja som stretla muza ,co mi sprijemnoval den bez toho ,aby o tom vedel a chyba bola ,ze ja som mu to povedala a ....... dnes sa moceme v nejakom cudnom kolobehu a nedokazeme sa niekam pohnut ,teda ja som ta co ostala stagnovat ,lebo ... lebo ... on sa snazi ,no ja ? .... .... (je to na dlho ,nechcem o sebe pisat)
Len ti chcem poradit ,dobre si premysli co urobis ,uvazuj realne , zivot je plny zmien a je na tebe ci sa im podriadis alebo ich primes ako vyzvu .Ty musis vediet co citis a nie my.
Drz sa

Lulu2011

skoda si znicit manzelstvo kvoli nejakej imaginarnej zalubenosti, ale ty vies, ci svoju zenu milujes, ci nie

ako to zistila, ze si do nej zalubeny? musel tam byt nejaky navijak inak by ju to nenapadlo, mozno preto ze sa s nou stretavas castejsie si ju spomenul

myslim, ze ta to prejde, radsej si to 3 x rozmysli

MultiLevel

Chavier a ked ti povie, aby si sa spamatal, tak sa spamatas? :D
Pochop, ze najprv si musis dat doporiadku svoje manzelstvo. Tu zenu, ktoru mas doma si si nebral pre jej modre oci, bral si si ju kvoli niecomu. Sam pises, ze druha zena ti nedava nic najavo, tak o co ti ide? :D
A ked pises, ze ju dobre poznas, tak kolko raz si s nou bol v nejakej vaznejsej situacie, okrem prace? Kolko raz ste boli na vylete, na ture, kolko raz ste mali moznost hovorit spolu o tom ako vidite tento svet, o svojich nazoroch? Hmm?