Bez kamarátok

Príspevok v téme: Bez kamarátok
Wiwie

Ahojte.Viem alebo aspoň dúfam že niesom jediná ktorá má takýto problém.Nemám totiž žiadne kamáratky a som z toho strašne smutná:(.Na zakladnej som aspoň nesedela sama a mala som zopár kamarátok ale teraz na strednej je to hrozné.Nikto sa so mnou nebavý pretože ked som prišla do triedy všetky baby sa už medzi sebou poznali zo základky.Skola je celkom fajn ale ja som strašne smutná z toho že sedím ako jediná z triedy SAMA!Je to hrozné ked vidím ako sa všetci smejú len mne sa slzy tisnú do očí.Prídem zo školy a sedím doma.Celý čas nerozmýšlam nad iným len že som sama.Co mám robiť prosím poradte.:(

NAtaliaQ

Na nete mas x moznosti..kde sa da pisat..komunikovat. Sice ti to nenahradi skutocnych priatelov..ale aspon z casti ...sa nebudes citit sama. A hlavne sa do seba neuzatvaraj...dolezita je komunikacia.

mmmnn

nám teraz do druhého ročnika na strednej pribudla nová spolužiačka. Jej spolusadiaca sa s nou vobec nerozprávala a teraz tiež s nou prehodí len zopár slov..a tak sme sa začali mi s ňou bavit. Voláme ju nech si ide s nami zahrať karty a ták. Tak skús sa nejako zapojiť do rozhovoru s ostatnými. Určite budú radi keď sa zapojíš len nesmieš sa bát a mysliet si že ich otravuješ

adriiiiii

Pokus sa s novymi spoluziackami skamaratit a zapadnes.neodtahuj sa od nich prejav sa daj im moznost nech ta spoznaju debatuj nahod temu komunikuj.To je cele ak budes len tisko sediet v kute nikto si ta nevsimne musis dat najavo ze si a ze chces.