Priatelka ma nedokaze urobit pusou

Príspevok v téme: Priatelka ma nedokaze urobit pusou
ivanko2356

Zdravim mam taky problem ze moja priatelka ma nedokaze urobit ustami. Nas sex a vsetko čo s tym suvisi je popritom úplne užasny ale akonahle príde na oralny sex nic z toho nemam už aj ked cítim že to na mna ide tak ma to vždy prejde neviem co mám robit a celkom ma to štve. ze vraj s ostatnymi taky problem nemala

pepepk

Ty si fakt nudna...neviem co vysokoskolacka nedokaze pochopit na tom ked poviem ze monogamia je vymysel ludi ale v skutocnosti neexistuje. Clovek nieje monogamny tvor. A ano stale si budem stat za tym aby si nasiel milenku:-) pre mna to je riesenie, pretoze toto niesu podla mna lahko vyriesitelne problemy. Ked je raz zena v posteli drevena ladova kralovna, tak to chlapec nevyriesi nikdy ;) a ostan kludna ja sa vobec nevytacam len sa mi nechce s tebou hadat...:*
PS: studentky mam rad, cez tyzden si uzijes a na vikend ti daju pokoj a mozem ist s kamaratmi juchuu

Kvety zla

mne je jedno ze tvrdis ze si trtkas frajerky svojich kamaratov, mne vadi ze to prezentujes ako nieco co je uplne normalne. podla reakcii ostatnych ludi sam vidis ze to normalne nie je :) typek tu ma problem, ja (a aj ini) sme mu NORMALNE poradili a tvoja jedina reakcia je nech si najde milenku? akoze prepac, ale to o com je? ved sam pise ze maju skvely sexualny zivot, len maju jeden problem ktory je uplne normalne a lahko riesitelny, no naco by si hladal milenku? aby si sa necitil ty ako chudacik? :)
nie, nemam 16 rokov, som studentka na univerzite, a nikde nepisem ze som mala v zivote len jedneho partnera. ale pride mi normalne ze ked s niekym uz nechcem byt, tak sa s nim rozidem a robim si co chcem, a nie ze pred partnerkou doma pohodicka a popritom tvrdis ze pretahujes frajerky svojich kamaratov.
kedze si to tu tak vehemetne obhajujes, mna by vobec teda neprekvapilo keby ze si v skutocnosti nejaky impotent alebo mas erektilnu dysfunkciu a kompenzujes si to tak, ze si na anonymnom fore vymyslas pribehy o tom aky si "samec" - inac by si sa tak nevytacal :) alebo je tvoja nenavist k zenam sposobena tym ze si latentny homosexual? :)
a okrem toho si kakas do ust, najprv tvrdis ze monogamia je vymysel ludi, potom ked ti dame informacie o tom ze v prirode je kopec zvieratiek ktore ziju v monogamnych vztahoch tak zrazu monogamia u ludi neexistuje? tak bud monogamiu vymysleli ludia alebo u nich neexistuje, nemoze to byt aj tak aj tak. :)

pepepk

Bullshit su tie tvoje sracky vedecky overene. Monogamia u ludi neexistuje!!! Ked sa chces rozpravat o bullshit-ch tak by si mohla vediet ze vyse 60percent zenatych muzov je nevernych. A preco. No jednoducho nasli lepsiu samicku ako je ta stavajuca pri ktorej sa im uz ani nepostavi. Ty mi dievca nehovor nic o urovni len preto, ze som zastanca inej teorie. A nakoniec si to sama povies ked sa vyspis s inym chlapom a zistis ake to bolo dobre. Kolko mas 16??? si sa zamilovala a teraz mas pocit ze nikoho ineho na sebe neznesies?? Pockaj o par rokov. Ked dospejes. A zdrz sa prosim komentara nemam na teba naladu. Stavil by som ruku za to ze si poriadne nevyhonena frustrovana zenska ktorej chyba sex a kompenzuje si to rozpravkou o jednom vysnivanom princovi na cely zivot. :-*

Kvety zla

mel5 tu v niektorych temach o sebe pisal/a v muzskom rode, cize kludne moze byt chlap, mily pepepk.
a sliepka mam byt preto pretoze som ti dala vedecky potvrdene fakty o tom, ze tvoja jedina "vyhovorka" je totalny bullshit? :) trosku chabe - ked ti dosli argumenty tak jedine co vies povedat je sliepocky a feministky. :) aspon vidno na akej urovni si a ze nema zmysel s tebou o niecom diskutovat. :)

pepepk

Uz sa tu zbiehaju feministky...boze boze ja sa musim smiat na vas:D raz si spomeniete, ked na vas bude jazdit iny :-) ale ok je to vas svet ja vam to neberiem. Sliepocky.
Mel5, kvet zla: o moj spanok sa nebojte spavam s plnym bruskom a prazdnymi vajkami:-) ja sa nebojim nikoho a nicoho. Prajem vela stastia s vasim monogamnym vtactvom.

Mel5

www.phillymag.com

Studies also show people in enduring monogamous relationships live longer, suffer less depression, commit suicide at lower rates and are, on the whole, healthier—both physically and emotionally—than their single counterparts.

Jasne ze farmaceuticke firmicky budu obhajovat promiskuitu a pepikovia im to budu zrat aj s udicou..

Mel5

Monogamicke najdlhsie ziju, ked sme pri tom, ale to by tu niekto nemohol chybat v skole a trtkat za nou :)

plus, a toto by si mali uvedomit hlavne muzi, monogamia pomaha genetike, tj. prave utoky cudzieho samca vyprovokovalo monogamiu (aby otec ochranil potomstvo proti parazitom)

takze pepek namornik to ma dost pomylene..

predpokladam ze anglictina nerobi ziadny problem

news.discovery.com

www.pawnation.com

ale kazdy sirobi co chce, ja prajem rodinkam viac stastia ako rozvracacom rodin ako je pepek :)

dufam ze nebude mat dceru, inak by bol mozno jej pasak..
A pises ako 4 rocnychlapcek "aj on robi zle, aj ja budem robit zle"
TY si clovek, evidentne top1 najinteligentnejsi tvor, mal by si niest moralnu zodpovednost za zvysok zvierat a udavat im smer..

vies, zvera keby mu trtkas jeho partnerku by ta nemilosrdne zabilo - v prirode..

cize tes sa a prijemny spanok, ked si tvoj "kamarat" vysvetli toto rovnako ako to opisujem, je po tebe :D