Priatelka ma nedokaze urobit pusou

Príspevok v téme: Priatelka ma nedokaze urobit pusou
ivanko2356

Zdravim mam taky problem ze moja priatelka ma nedokaze urobit ustami. Nas sex a vsetko čo s tym suvisi je popritom úplne užasny ale akonahle príde na oralny sex nic z toho nemam už aj ked cítim že to na mna ide tak ma to vždy prejde neviem co mám robit a celkom ma to štve. ze vraj s ostatnymi taky problem nemala

now

tak to ze je zena v posteli drevo je chlapova vina a ked je chlap drevo tak je to tiez iba jeho vina. skoda slov. to nie je len o tom ze musi najprv chlap zenu nazhavit aby bola aktivna. ked je chlap neschopny tak potom za to moze zena ze ho nedokaze nabuit.

laurora

Chlapci, vy ste co za teliatka? Hlavne ty pepepk, k tebe sa vyjadrovat nebudem radsej. To, ze vase frajerky sa v posteli nudia, aspon pepepk spominal, ze frajerka bola nudna, je len VAS problem a vase zlyhanie. Priatelku nedokazete zrejme vzrusit, poriadne nabudit a uz vobec nevravim o tom, zeby ste jej dopriali aj orgazmus.
To, ci zena vie alebo nevie oralny sex je len a len o praxi. Ani mne to najprv neslo, ked som nemala vela skusenosti a s niektorymi chlapmi, ktori boli v posteli uplne o nicom ma to ani nebavilo. Pri terajsom som sa to naucila dokonale, lebo mam skveleho ucitela, ktory mi aj povedal, ukazal, co mu robi a co nie a hlavne ma vie dokonalo vzrusit...a ze ked ti fajci pepepk, absolutne nic necitis a povies jej to aspon? aspon o tom komunikujete? ci utekas hned za milenkou ako taky slaboch? :)

pepepk

Nic si z toho nerob moja baba(ked sme spolu este spavali) bola v posteli uplne nudna. O polohach ked je ona na mne som mohol len snivat doslova ladova kralovna. Oralny sex? Sme spolu 5 rokov a ked ma fajci tak tiez absolutne nic necitim nevie to jednoduho a nece sa jej robi to akokeby nasilu. Neskor ma to prestalo bavit tak som si nasiel milenku a to je jazda panecku. Odvtedy sa nestazujem ;)