Rozchod a buducnost

Príspevok v téme: Rozchod a buducnost
babetak

zdravim, rad by som poznal aj nazor niekoho ineho
boli sme s parnerkou 1,5 roka, vsetko zacalo paradne, ale tak pred polrokom sa zacali nedorozumenia, nie hadky ale proste sa zacala na mna stazovat cez facebook (piseme si tam vela) ze som egoista, myslim len na seba a pod.
a potom zase nic vsetko ako keby bolo v poriadku, boli sme spolu na vikende v tatrach a tam som jej naznacil ze by som si ju zobral, o tyzden mi povedala ze sa so mnou rozchadza. ale nie ze by nadavala alebo nezdvihala potom telefon.
bol som jej prvy partner v posteli, nemali sme problem experimentovat, po vyletoch chodili sme ale obcas povedala ze som lenivy ze sa mi nikam nechce ist. po tyzdny po rozchode sa vyspala s niekym a povedala ze urobila nieco zle, potom z nej vyliezlo ze kvoli tomu ze chcela vediet ake to je s inym a ci to dokaze, nechapem preco to urobila ked ja sa nemozem ani na zoznamku pozriet. ale mrzi ju to a lutuje to, no ja som jej hned povedal ze jej odpustam, nevie co si ma o tom mysliet a ze chce cas. chcel by som zacat odzdnova a viem ze mam chyby ktore musim odstranit. jej matka ma na nu dost vplyv, nema doma sukromie a v praci stale pracuje no nic nezarobi.pred rozchodom sme boli na vylete a naznacil som jej ze by som si ju zobral. neodpovedala, taktiez sa nechcela vyjadrovat k teme byvania lebo som zacal nieco riesit.
je realna sanca ze sa vrati ? ako sa mam zachovat, ani ju nekontaktovat alebo postupne sa zblizovat ?

Agnes998

No vypada to tak, ze nevie co chce, je este prilis mlada, ty si jej prvy a nechce sa zmierit s tym, ze sa ma uz usadit, chce si uzivat a chce vyskusat aj inych muzov. Mozno keby si s nou zacal chodit o 10 rokov neskor uz by sa spravala inak a nadsene by sa s tebou vrhla aj do manzelstva. Zatial je nevyburena. Tazko povedat co mas robit, ak to s nou este chces skusit tak skus, ale ci vam to vydrzi sa neda povedat