Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov a masáž hlavy tekutým dusíkom

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov a masáž hlavy tekutým dusíkom
atanerka77

má niekto skúsenosti z touto metódou liečby vypadávania vlasov? dnes som bola u kožného a toto mi doporučil a absolvovala som prvú masáž tekutým dusíkom. dosť to štípalo a bolelo. máte niekto z týmto skúsenosti bojím sa aby to neublížilo korienkom a nevypadalo ešte viac vlasov, ale vraj to má prekrviť pokožku

hanka9

No ked ti kozny lekar doporucil „toto", tak bol a je povinny ta riadne oboznamit s danou liecbou, t.j. povedat ti este pred zahajenim liecby pravdu – vyhody, nevyhody, mozne rizika atd atd... P.s- no a k tomu je potrebny prejav tvojeje vole – suhlas, ze ides do toho. Ak si do toho isla, tak hadam vies, preco. Ci ako povies ?? Inac "kryoterapia tekutym dusikom“ sa da lahko na nete dohladat no a tam sa dozvies, co potrebujes. Bolo to ale potrebne a ziaduce prestudovat este PRED touto zamyslanou „liecbou" a az potom sa rozhodnut, ci do toho ides, alebo nie.

nellyy

počula som o tom, je to bežná metóda.
Vlasy pri nej známej vypadali, ale potom dorástli a pomohlo jej to. Len musela vydržať, ja som do toho nešla, nenašla som odvahu.
Ak nemáš vnútorné problémy a vlasy padajú kôly nim, skús mezoterapiu, je to drahšie, ale zastaví padanie a začnú rásť nové vlásky/mne nezabralo ani to vlásky zosilneli, ale neprestali padať/, ale to preto, že som chorá.
Drž sa

atanerka77

žihlavou si vlasy oplachujem pomohlo na chvílu, už neviem čo dalej, vitamíny a pod. nezaberajú, vešetrenia sú tiež ok., potrebujem radu niekoho kto má z týmto dusíkom skúsenosti. ďakujem moc

Cindy35

no to by som neriskovala... vsak tekutym dusikom sa vypaluju bradavice na chodidlach.. spali to pokozku a teda ako by tam potom mali narast vlasy???
nie je daky sadista ten tvoj kozny??
skor skus zihlavovy caj pit, aj do vlasov

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.