Som zamilovaná sama do seba

Príspevok v téme: Som zamilovaná sama do seba
JAdievcatko

Proste..ja som asi zamilovana sama do seba. Veľmi sa páčim sama sebe výzorom, aj keď iným možno až tak nie, lebo každý má iný vkus, ale ja by som sa najradšej celý deň pozerala do zrkadla. Na modelku to niesom, lebo predsa len niesom dokonalá. Mam problem ze mi to pomaly zapaluje a dopaluje ale neriesim. Som spokojna. Aj ked sa mi nedari v skole, mam svoje sny a myslim ze sa mi splnia a dokazem viac v vzivote ako tí nabyflený prdkovia.

psc

Verim, ze budem s L. stastny a dakujem zdraviu, ze som sa stal zdravsim vdaka laske a vdaka vztahu mna s tou mojou karidou.
Mam ju len rad, ale uz v ziadnom pripade neinvestujem cas do inych, to je akoby som hrach na stenu hadzal.
Bye sk zienky.

Agnes998

Pises ze si spokojna a v dalsom prispevku ze vobec nie si stastna a si frustrovana? Neprotirecis si tak nahodou? Dobry psycholog ci psychiater tvoje stavy vyriesi.

GoFruit

Ale ved to je uzasne. Kazdy clovek sa ma v prvom rade milovat a len potom moze milovat ostatnych. Nemozes dat niekomu nieco ked to nemas a ked nemas lasku k sebe nemozes ju dat inym. To ze si so sebou spokojna je tiez uzasne. Presne tak to ma byt ked ma byt clovek stastny a zdravy. Takze pokracuj v tom co robis si na dobrej ceste. Coby ty uz tam si. Gratulujem. Asi si mala dobre detstvo predpokladam? Napis nieco viac

psc

Ja ju mam rad, uz som si povedal, ze s nou budem tak ci tak. Clovek je sice chladnejsi v takom pripade, pretvarovat sa nebudem, ale dufam, ze sa raz zamilujem. Co uz. Nebudeme teraz cakat na to, kedy sa vas slovensky "temperament" rozhybe - na to by trebalo mozno aj roky:D Fakt smiesne natury. Berte si priklad z Talianov, lebo ta rezervovanost je priam sialena. Co si myslite, ze ste stars? Mate Maseratti? Nie, tak potom stars nie ste. Trochu sa do Boha otvorte, este stastie, ze ma aj trochu zo spanielskej krvi, lebo by som chytil asi infarkt.

psc

Kedze pijem vela kavy, tak musim pit tu shitovu, ale je dobra, hoci ostatni doma sa z nej vacsinou zvracaju. Ja mam asi silny zaludok:D

psc

Ale nebojte sa o mna, ja pijem vela kavy, ale za to slabu kavu. Keby som vypil tolko Popradskej kavy ako tej shittovej, tak dostanem do piatich hodin tazky infarkt. Dajte si na seba pozor, nie je jedno co pijete, ano, mne sa uz ta whisky nejako co ja viem presytila:D

psc

Nie, dam si este jednu kavu (nech ma porazi) a trochu postudujem anglictinu - clovek nikdy nevie, kedy ju nevyuzije:D - cert nikdy nespi:D