Som zamilovaná sama do seba

Príspevok v téme: Som zamilovaná sama do seba
JAdievcatko

Proste..ja som asi zamilovana sama do seba. Veľmi sa páčim sama sebe výzorom, aj keď iným možno až tak nie, lebo každý má iný vkus, ale ja by som sa najradšej celý deň pozerala do zrkadla. Na modelku to niesom, lebo predsa len niesom dokonalá. Mam problem ze mi to pomaly zapaluje a dopaluje ale neriesim. Som spokojna. Aj ked sa mi nedari v skole, mam svoje sny a myslim ze sa mi splnia a dokazem viac v vzivote ako tí nabyflený prdkovia.

Kate95

Myslím si, že problém je v tom, že máš problém vnímať veci/ľudí okolo seba. Proste krásy sveta.

Skús sa sústrediť aj na niečo iné, ako na seba. Osobne si myslím, že starať o seba je treba, mne to pomáha aj v psychickej čistote :-) ale z každého rožka troška.
Je fajn, že sa v spoloćnosti možeš cítiť sebavedomo, ale začni si všímať aj iné krásy. Možu byť aj prírodné, architektonické. Zájdi si sama, alebo skor vo dvojici, niekam na výlet- príroda, nedaľeké mesto... a všímaj si veci, HODNOŤ ICH. Vyber najkrajší kamienok/list... z celého lesa, alebo najkrajšiu budovu/sochu...v meste.
Začni vecmi a potom sa vyber do spoločnosti a všímaj dobré vlastnosti na ľuďoch. Napríklad si možeš aj vymýšľať dobré vlastnosti na cudzích ľudí,ktorých vidíš niekde v buse, alebo tak.
Vo všeobecnosti- začni vnímať svet okolo seba a kladne. Som si istá, že si obľúbiš aj iné veci/ ľudí :-)

Neviem, no. Skúsila som to. Nie som psychologička, ale toto by som asi poradila kamoške a rad ajej s tým pomohla! :-)

shera5

A koľko že to máš rokov, keď ťa život takto frustruje?Možno by si si mala naštudovať slovník cudzích slov, slová pod F

dokr

Mam jednu kamosku ako ty..strasne sa paci sebe samej..pri kazdom zrkadle sa zastavi poobzera..strasne ma take sebavedomie a plus jej nedopinaju veci rychlo...no a ja mam zas opacny problem :D vzdy nachaadzam na sebe chyby aj tam kde niesu..ale rychlo mi dopina ;)

ebi777

keby si bola so sebou spokojná tak ako píšeš, nemala by si potrebu to tu sem vypisovať, a vôbec sa nad čo i zamýšlať, predsa ťa niečo musí trápiť

kungfusrac

Dneska je peknych, alebo skor pekne namalovanych dievcat vela. Len to ta neuzivi. Pozri si rozpravku o mrazikovi.