Revizor

Príspevok v téme: Revizor
Hankaa333

Ahoj,dnes ma chytili revizorky v električke.nemala som označeny listok.išla som len na 2 zastavky,ale ich to nezaujima. dala som jej svoj občiansky a ona si opisala moje udaje a dala mi ich potvrdenie a aj to ho nechcela dat.! musela som ho vypytat.!no nanom je len vypisany datum a jej osobne čislo. nič ine.!!! ani moje meno,ani čas,... je to teraz platne? ved možem povedat,že vlastne nemam doklad otom,že ma chytili a nebudem im nič platit.
čo si otom myslite? dakujem za odpovede....

poradimti

Prezyvka, no a? Vsak napr. jej kamaratka povie, ze bola s nou a ona tiez, ze tam nebola a 2 revizorky, ze ano, ze je to ona a bude to tvrdenie proti tvrdeniu 2:2 a to ziadny vysetrovatel ani sud neuzna ako dokaz. Nikto sa s tym parat nebude. Policajti neznasaju revizorov, lebo im iba robia zbytocnu robotu a revizory maju za pokuty strasne prachy a policajti nic. vysetrovatel sa na nich vykasle zvysoka. Baba nech iba nie je makka, nech sa im tam nerozplace, nech si uvedomi, ze ak bude dookola sucho tvrdit, ze tam nebola, tak jej to prejde. Ci co myslis, ze ju budu mucit alebo drzat v CPZ 48 hodin? Opakujem, pre policajtov ide o prkotinu, v pripade komplikacii to vobec riesit nebudu a komplikaciou bude ak sa neprizna a kamoska jej to dosvedci. Nech sa nezlaknu recickam o krivom svedectve a pod. To plati iba v americkych filmoch. Ja som robil na policii ako obciansky zamestnanec 10 rokov, viem ako to tam chodi...

Prezývka55

poradimti vies o tom ze zneuzitie obcianskeho je trestny cin a ked ho niekto zneuzil mozu vypocut toho revizora na identifikaciu pachatela :)

doubledog

oni nie su v pozicii, ze potrebuju tvoj suhlas
platit budes aj tak

na sude by si mozno uspela, kedze oni fakt nemaju dokaz o tom, ze si cestovala nacierno.
ved si im ani obciansky nemala dat :)

poradimti

Chod hned na policiu a povedz, ze si rano stratila obcianksy preukaz. Novy stoji iba okolo 16,- eur, co je menej ako pokuta a ked ti pride oznamemnie o platbe za pokutu, povedz, ze si stratila obciansky a zrejme ho niekto zneuzil u revizora. A vymysli si, ze kde si bola v tom case. Najlepsie s niekym, kto ti to dosvedci.

Prezývka55

Ty sice dokaz mozno nemas ale kedze oni maju udaje z tvojho obcianskeho tak maju dokaz o tom ze si tam bola :D

phoe

Ty nepotrebujes doklad o tom že ťa chytili, hlavne že ho majú oni. A oni na teba nezabudnú, neboj, pokuta ti príde poštou.