Pravdepodobnosť

Príspevok v téme: Pravdepodobnosť
jeny

Ahojte, mám problém,mešká mi to už 9 dní, bolesti takmer nemám,robila som si už aj test a vyšiel negatívne...aká je pravdepodobnosť, že som tehotná?S partnerom používame vždy kondom a do mňa sa spravil len raz aj to s kondomom...a ešte jedná vec...Je normálne, že od kedy spolu spíme som to ešte nikdy nedostala na čas? Spíme spolu 5 mesiacov a vždy mi to mešká aspoň 2,3,4 dni..vďaka za príspevky

nani

klidek, podla mna nie si tehotna..ak ste pouzili kondom a neroztrhol sa tak nic netreba riesit.takisto aj mne meskali ked som zacala spavat s frajerom, bude to ok..neboj...len nestresuj, bo ti kramy pridu este neskor

jeny

Jajko diky,len nerada by som zašla až k lekárovi.dúfam, že to dostanem lebo to je už 2 krát čo mi mešká viac ako týždeň..vo februári mi to tiež meškalo týždeň.tak dúfam, že je to ok..
Ty si tiež mala týždeň a viac meškania??

jajko

ano, je to mozne.. tvoje telo sa prisposobuje na nieco nove. Mala som to tak isto. Tiez mi zacali meskat kramy, ked som zacala spavat s chalanom. A aka je pravdepodobnost? Ked ste taky opatrny tak velmi mala. Ale nikdy nevies. Sprav si test opat a nestresuj sa! Ak ti to bude meskat 2-3tyzdne, zajdi k doktorovi. Drz sa