Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nádor na mozgu - prosím llek o vyjadrenie a pomoc

Príspevok v téme: Nádor na mozgu - prosím llek o vyjadrenie a pomoc
Dominika57

Dobrý den prajem pani llek,

už ste mi raz veľmi pomohli, preto by som sa na Vás chcela opäť obrátiť.

Mám 20 rokov a obrovský problém s bolesťou hlavy. začala ma asi pred týždňom bolieť hlava a doteraz to neprešlo. v pondelok sa chystám k lekárovi ale chcela by som vedieť aj Váš názor.

Ide o nepatrnú bolesť hlavy ale dlhotrvajúcu. je to taká tupá bolesť. zozačiatku ma pobolievala hlava na rôznych miestach ale hlavne vľavo. twraz pocitujem bolesť hlavne na temene alebo za uchom alebo sem-tam ma bolí ľavý spánok. zatial to nie je nič prenikave, nemusim si dávať kvôli tomu nič od bolesti, neobmedzuje ma to v žiadnej činnosti ale strašne sa bojím, že mám nádor na mozgu, pretože predtým ma hlava nezvykla bolievať.

nemám problém zaspať, mám pocit že pri ležaní mi je trošku lepšie.

v pondelok sa chystám k lekárovi, ale chcela by som vedieť aké vyšetrenia by som mala absolvovať a koľko sa pri tých úkonoch čaká.vopred dakujem veľmi pekne za váš názor a radu.

prosím aj ostatných ktorý maju podobne skusenosti aby sa ozvali.

zeusx

milá moja, zaklopkaj u psychiatra, podobné ja mna postihlo a bolo to psychosomatické, všetko som pobehal a nakoniec jeho...F neviem kolko ..., uzkosť...ale to už bol extrem u mna, ked som šoferoval a ruku mi vykrutilo:) a tie bolesti a závraty boli nonstop, začal som cvičiť, zmenil som stravu, chvilu lieky a dnes som iný človek....

srdciar

Mal som ten istý problém . A tiez som sa bál že mám nádor a podobne veci . Po dvoch mesiacoch mi v nemocnici zistili že mám peroblem zo srdcom . Nasadili mi lieky bolesť prešla bolo to z tlaku. Toť moja skusenost z bolesťou hlavi .

GoFruit

Dominika v prvom rade odlahci stravu - vynechaj vsetko zivocisne a zarad extra suroveho ovozelu alebo pripadne si daj aj posty napr 1 den v tyzdni a detox klystiry a v druhom rade ries psychiku ale nie sposobom ci ti sibe ale prid na to ake situacie ci vzorce myslenia a spravania ti sposobuje bolesti. Chod na cerstvy vzduch zacni cvicit hatha jogu a za mesiac ti nic nebude. Odburaj lenivost stres a skolive vzorce myslenia akonapr. SOM sprosta. Alwbo ine ty musis vediet. Nemas naor niekedy myslienky typu chcela by som zomriet? Alebo ine nenavistne myslienky? ? neodsudzujes nesudis nekritizujes druhych? Zamysli sa ako sa milujes a ci vobec? Co si o sebe myslis. Si so sebou spokojna? Lebo hlava ta na 100% boliet nebude ak si cista laska.

Dominika57

no ide prave o to že k obvodnemu isť nechcem pretože sa hanbim...sestrička je naša znama a o tomto mojom probleme nik nevie...

len neviem ako vydržim tolky čas...

kupila som si v lekarni persen, ale učinok necitim žiadny

philips

Nemyslím, že v tomto prípade pomôžu analgetiká. Neviem, či obvodný môže predpísať niečo na psychiku, ale na vašom mieste by som sa ho na to skúsil opýtať.

Prípadne bolesť hlavy môže byť aj z chrbtice - nesprávne držanie tela, zaťažovanie krčnej chrbtice atď.

Ale vo vašom prípade je veľká pravdepodobnosť, že sa jedná iba o psychický pôvod, tj. treba navštíviť psychiatra. A nejako teraz ten jeden a pol mesiaca vydržať.

Máte nejaké záľuby? Niečo, čo vás baví? Najlepšie s ostatnými ľuďmi a nie pri počítači - vonku.