Tabletka skôr - antikoncepcia

Maja552

Dobry den, zobrala som antikocepcnu tabletku o hodinu skôr, mala som ju zobrat priblizne o 11.00 hod, a zobrala som ju o 10.00, je to v poriadku? moze sa stat ze niesom chranena pred odtehotnenim??
Prosim poradte mi, dakujem.

Rachel11

Dobry den, potrebovala by som poradit co ak som zjedla uz z nacateho balenia (asi polovica) tabletku HAK o den skor. Myslela som si ze je streda a teda ze som zabudla zobrat tabletku a tak som to dohnala :( co s tym? Dnesny den jednoducho \"vynechat\" a zajtra pokracovat uz spravne?

Sarin21

Sorry, mas samozrejme pravdu, ja som to Z NEPOCHOPITELNEHO dovodu vyrozumela ako o den "neskor" tymto sa ospravedlnujem a berem tu blbost spat, ale plati to, ze keby zobrala o den neskor, tak som asi az taku sprostost nenapisala.

Kvety zla

Sarin, ty si brala HAK 8 rokov? Ak by si brala HAK osem rokov, tak by si vedela, ze jediny sposob ako sa branie tabletiek DA posunut je presne ten, ze zacnes brat tabletky skor. Skor mozes, neskor nesmies nikdy, t.j. 7 dnovu pauzu si mozes skratit ale nikdy nie predlzit.
Cize ano, je to uplne ok.

Sarin21

Nie som odbornik, hoci som HAK brala asi 8 rokov, moj nazor je, ze ano, pretoze tam mas tych hormonov po pauze urcite malo a je to presne vypocitane kedy ich mas dodat aby si opat bola chranena, ale je to len moj nazor...netvrdim, ze je 100%ny