Zaujima sa o sexualny zivot inych zien

Príspevok v téme: Zaujima sa o sexualny zivot inych zien
Sarin21

Ahojte,

Prave som sa vratila z chaty kamaratov svojho priatela, kedze som len vcera prisla z Prahy vela som toho nenaspala a na chate som sla spat "uz" okolo 01:00.

Avsak ako to na chatach byva, stale sa pilo a bavilo a tak som sa niekedy okolo tretej rano zobudila na hluk...A v tom som pocula rozhovor mojho partnera s jednou z ucastnicok chaty, je to kamaratka z ich partie ,ako sa s nou moj priatel bavi...o sexe...Strasne sa ma to dotklo....stale sa jej vypytoval ze ci s niekym teraz spava a ako casto a ona tym ze uz bola jedina baba, ktora zostala hore si pozornost panov znacne uzivala, takze rozpravala ze to chce castejsie ako jej milenec a podobne veci...Vrchol toho bolo, ked sa jej opytal do kolkych dierok to ma rada.....Tak strasne zle mi nebolo ani nepamatam, zrazu som si uvedomila, ze mi to strasne vadi a ze mam pocit, ze mojho priatela proste asi vzrusuje ked vie o sexualnej chtivosti inych dievcat...Neviem sa cez to nejako preniest....
Hlavne sa teraz budem bat ked pojde niekde na chatu, skratka niekde kde sa bude pit, ze zas bude mat naladu sa o takych veciach bavit..

Skuste mi prosim povedat na to nejaky vas nazor, ci je to ok, alebo som proste divna ja, ze sa ma to tak doklo..

Naozaj Vam budem povdacna.

wivii

To,ze ho poznas 5 rokov neznamena,ze by neurobil,predsa ani toto si necakala a vidis. Ja by som mu taketo sproste reci tiez netolerovela, nech sa pyta teba ako to mas rada a nie inych zien.

Sarin21

anjelik*

Myslim si, ze v tvojej odpovedi je kus pravdy, asi som naivna a dost to staviam do polohy stastny partnersky vztah=stastny zivot, uz som nad tym vela krat uvazovala, ale silit sa do nejakek pozicie, ze ma robi stastnou lozit po horach alebo chodit na kavu s kamoskami asi tiez nema celkom zmysel, ale rozhodne si myslim, ze si to odhadla, pokusim sa tym netrapit...aj ked..

wivii

Neviem no, zas poznam ho uz bezmala 5 rokov a naozaj som vnutorne presvedcena o tom, ze by nepodviedol, ale chapem, ze to moze posobit dost naivne, viem, ze vela ludi to ma tak, ze toleruju flirt, toleruju pozeranie za babami, akurat podvedenie nie, ja mam tu tolerancnu hranicu trochu prisnejsiu, vadia mi aj taketo "rozhovory"

wivii

Zjavne si ho idealizujes, alkohol meni osobnost cloveka,aspon si videla aky je. Najprv su to reci,potom skutky,myslim,ze by bol schopny ta podviest,ale ty by si si to pred sebou obhajovala tym,ze bol opity.

anjelik *

Možno nie si pubiška, ale rozhodne si naivná a nerozumieš ľudskej sexualite a potrebe baviť sa o sexe a podľa možnosti s niekým, kto sa v tom *vyzná*. :o) Ak svoj život a svoje šťastie budeš odvíjať od toho, aký by mal byť tvoj partner, aké tvoje predstavy by mal spĺňať, nuž, nečaká ťa teda asi nič moc. Pretože potom každá jedna krajšia žena od teba bude pre teba iba sokyňou, každý podobný stupídny rozhovor ťa vyhodí z konceptu a budeš sa trápiť presne tak a pravdepodobne ešte viac, ako sa trápiš teraz. Je normálne, že sa ľudia bavia o sexe, pretože je to pre nich vzrušujúce a určite viac, ako keby sa tvoj inteligentný partner bavil s tou devou o predpokladaných výsledkoch volieb. ;o) Tak, ak ti môžem poradiť, pusti do z hlavy a viac sa s tým nezapodievaj. Sú predsa ďaleko rozumnejšie veci, nad ktorými by si mohla premýšľať a nie to, kam a koľkokrát to má niekto rád. Nikam ťa to neposunie, to mi ver. :o)

Sarin21

Ahoj,

No to nie, zas v tomto mu verim na 100%, prave preto ma zarazilo ze ma taketo myslienky, ale viem ze by ma nepodviedol, len mi je skratka zle z toho rozhovoru, aby som to upresnila, nebol to ten tyo rozhovoru niekde v kute opreti, pri tych otazkach boli aj ostatni chlapi, ale len on sa pytal az na taketo nechutnosti...neviem cim to bolo, ci tym alkoholom, ale v kazdom pripade to trochu zmenilo moj pohlad na neho...Len tak mimochodom, aby to nevyznievalo ze sme nejaki pubisi, ja mam 26 on 30, nie je to ziadny uchyl, nevyrovnany muz ani nic, slusny, intelignentny, rozumny.....ale asi so zalubou v zistovani informacii o sexualnom zivote inych...co mne ale zobralo vietor z plachiet :(