Vyskočena Platnička?

Príspevok v téme: Vyskočena Platnička?
Mischo123

Dobry den, mam 23 rokov a takto pred rokom som bol na velkom cestovatelskom vylete (sever Europy ) kde sa mi pokazil spacak (zips) a par dni som sa zobudil na strasny chlad...po prichode domov po teplej sprche ma neskutocne seklo v krizoch, par dni ma to ukrutne bolelo, dostal som injekcie a preslo to. no za par tyzdnov som zacal pocitovat problemy s mechurom a prostatou , vysledok - chronicky zapal prostaty, prostatitida...navyse stale pocitujem taku necitlivost lavej nohy ktora bola v lete uplne malá ale teraz sa znova ozýva. Momentalne (1mesiac) som začal pocitovať aj necitlivost lavej ruky (trpnutie malicka,prstenika). Vediem dost sedavy sposob zivota (programator). Otazka znie, môžem mať tieto všetky problemy spôsobene vyskočenim tej platničky? Cital som ze ruka moze byt vysledkom krcnej chrbtie, noha zas tej bedrovej. Co by ste poradili ? Pillates? Cajiky? Lieky? Rehabilitacie? Navsteva lekara? som ten typ co sa dost lekarov boji..neviem preco, nechcem tam nikdy ist :(... Uz mi to ale zacina dost vadit, mam z toho depresie a odnaša si to moje okolie....za vaše rady vopred dakujem

AnitaQwe

Ahoj Cindy, ja tiez pri cviceny sa mi posunula platnicka o 5 mm ako dlho trva liecba ja berem lieky a infuzky a stale boli

Cindy35

no ja som mala potvrdenu vyskocenu platnicku 5mm a akupunktura opakovana asi 15 sedeni za drahe peniaze vobec nepomohla. ked je fyzicke poskodenie akupunktura je na to slaba. nehovorim o vegetativnych pricinach, tam moze super pomoct

Cindy35

k lekarovi urcite. z toho chladu to asi vzniklo.
ak si k Ba, velmi dobry ortoped je dr.Kucera, poliklinika Procare