Kto je na vine?

Príspevok v téme: Kto je na vine?
Dawia

Priateľ pracoval v sklade- v robote, ktorá je ťažká a nebavila ho. Po roku sa mu ozval bývalý spolužiak,že v jeho práci sa našlo miesto vodiča nákladného vozidla. Moj priateľ ponuku prijal má vodičák, na tento typ vozdila, aj miluje jazdenie . Prvý týždeň chodil na zaučovanie, podmienky super. Z bývalej práce však musel čakať na odobrenie a potvrdenie výpovede. Nemohol ísť teda rovno na zmluvu.. Nový vedúci to akceptoval. N akonci týždňa mu dal voľno aby si doriešil papiere v bývalej robote. Volal mu v piatok a povedal, že ak ešte nemá poriešené papiere ok, nech ešte týždeN je doma, lebo nemá význam bez zmluvy chodiť tam. NA ďalší týždeň mu volal vo štvrtok, ale priatel mu nedvihol. Povedal že on mu teraz nedvíha, že potom mu zavolá. No nezavolal, zavolala až v sobotu lebo v piatok bol sviatok. Odvtedy mu nový vedúci nedvihol, až po 5 dňoch s tým, že je odcestovaný a ozve sa mu sám.. N fb si frajer našiel správu od spol. kt. mu vybavoval prácu, že prečo už týždeň nedviha mobil, že stratil robotu.. N ajednej strane som nahnevaná na frajera nevážil si to, že mu niekto vybavil robotu a vedúcemu mal dvihnút, na druhej starne raz nedvihne mobil, a už koniec??? V pondelok musi ist an urad:( a zo super roboty je h...o.. Aký je Vváš názor na to? Frajerovi som vravela, či ho nesere, že prišiel o dobrú robotu, a on že áno, že ho sere, že vtedy nedvíhal, ale čo sa mám obesiť??

Prezývka55

ebi777 ja sa k tomu staviam takto:
aj zajtra je den. praca je sice super no nie je to moj zivot. museli by mi za to platit aby som robil aj mimo pracovnych hodin a to moc nie je mozne kedze robim v labaku :D

ebi777

ja veci so šéfom vybavujem aj o 22hej hodine, a keď beží nejaký vážnejší projekt a musia sa veci stihnúť, tak mu píšem mail aj v noci aj napr. o pol druhej :-), a je pravidlom, že v noci mi aj hneď odpíše..

takže ja sa vôbec prezývka natom nesmejem,, je to tak, podľa toho akú prácu vykonávaš, a ako sa staviaš ku práci samotnej, je to individuálne.. a záleží aj od toho aký je šéf, je to všeobecnosti o kultúr..t.j. čo vládne na pracovisku, tot vsio

Prezývka55

No mal zdvihnut vo vlastnom zaujme lebo vedel ze s nim sef chce nieco riesit kedze mali nieco rozbehnute, ale inak vo vseobecnosti sa smejem napriklad ebi ked napisala ze sefovi by zvyhla hockedy, ja vobec nie nevidim dovod preco by ma mali otravovat ludia z roboty po pracovnom case.
Ale kedze on nieco vybavoval tak samozrejme zdvyhnut mal.

kungfusrac

Co si mala zo slohu v skole? Vypada to, ako keby to pisalo nejake 5 rocne decko. Asi ste sa s priatelom nasli. Poviem ti, ze to nebudete mat v zivote lahke.

beacon

preboha ved mohol byt na hajzli lol ked len raz nedvihol.fuj tento sef opisuje typickeho dnesneho sefa ked neskocis ako piskam vyhodim ta je tisice nezamestnanych.absolutne nespravny postoj a tu vobec nejjde o laxny pristup.co on vie preco nevedl dvihnut.Myslia su bohovia zamesrnavatelia a zial su.Fuj.Jeho pristup hovori demonatruje moc ja rozhodujem ja piskam ty si len panak tu ja ta ovladam a ked sa ti nnepaci hocikedy si ta mozem vymenit.Takych ludi by mali ...

Dawia

Dnes som s aho opet pýtala, tak nedvihal preto elbo bol nasrany ze uz ani nevie ze nepameta ze asi mal nieaky dovod nedvihnut tak povedal

lilyiankaa

verím ti, že si na priateľa nahnevaná, kto by aj nebol, keďže situácia s prácou je na slovensku dosť kritická a keĎ nemáš známych, tak sa k práci pomaly ani nedostaneš ..tvoj priateľ svoju príležitosť na novú prácu bohužiaľ prepásol a posral si to sám ... tiež by ma na tvojom mieste zaujímalo, prečo to vlastne urobil, prečo ten fon nezdvíhal? veď keď viem, že mám niekde nastúpiť, tak mám telefón stále pri sebe a zdvihnem aj ráno o piatej!! a s odpoveďou neviem by som sa neuspokojila ..tvoj priateľ vyzerá ako riadny mámvpičista, keby si aspoň svoju vinu uvedomoval