Žeby koniec?

Príspevok v téme: Žeby koniec?
Bebitka

Mám taký menší problém, ktorý ma trápi už asi viac ako mesiac. S priateľom som už rok aj 3 mesiace a na konci septembra sme si dali pauzu teda ja som to navrhla. Bolo to preto , lebo som cítila, že to potreebujem keďže sme boli spolu neustále. No neviem, či to náhodou aj nebolo kvôli tomu, keď som prišla na novú školu a stretla som tam človeka s ktorým som nič nemala no stretávali sme sa a viem, že z jeho strany to bolo viac ako kamarátstvo.Teraz ho stretávam skoro stále v škole a normálne sa bavíme, píšeme si na nete a jeho poznámky o tom svedčia,že ho to dáko neprešlo. Mne sa páči keď daky človek mi dáva komplimenty, cítim sa taká proste viete ženy to majú rady.. a jasné,že môj frajer mi takisto dáva ale je to také všedné take už aako keby to bol zvyk. No a trocha toto všetko mi pomotalo hlavu.... a neviem čo máám robiť. Teraz ani niesme tak často z frajerom takže si aj po dlhom čase chýbame no myslim si,že je to už len o zvyku ale zas na druhej strane si to neviem predstaviť ak by som sa s ním rozišla.Bojím sa,že už nestretnem takého podobného človeka ako som ja. Ktorý mi bude rozumieť a bude mať také dobre srdce... aNeviem čo mám robiť ako sa rozhodnúť a či to vlastne možno len nerobím kvôli tomu,že som stretla toho kamoša a on to tak celé nechcene kazí. A ešte jedna vec ten kamoš je úplne iný ako som ja neviem čím to je možno vekom lebo má už 25 aja 19, ale dáktoré veci a jeho názory mi prídu postavené na hlavu no itak ma tam čosi ťahá, ale nie je len on dôvod je to napríklad aj to, že niekedy chcem byt sama chcem byť už slobodná ale na druhej strane neviem si to predstaviť:/.. Prosíím čo by ste na mojom mieste robili vy? Ako by ste sa vy rozhodli?..Viem,že je to moja vec a moje rozhodnutie ale potrebujem asi počuť dáke názory iných.Diky:)

Bebitka

tak sorry teda ze moj prvy vazny vztah nastal teraz a nie v 15 rokoch ja som si vzdy kazdy jeden kompliment vazila preboha nikto ma tu nechape ako co myslim och ved tak asi ma to uz preslo proste tuzim aj po niecom novom a chcem byt slobodna teda uz som rozisli sme sa a vdobrom a aj on to cítil ze je nieco vtom vztahu zlee ... povedal mi ze môžem si to rozmysliet a vsetko ale ja asi chcem byt sama neviem niesom taka vyburená akosi a to neber zle lebo vsak som mladá a co vsak ja si to priznam preboha

MultiLevel

Tebe sa zunovalo byt denno denne s niekym? Nuz, tiez som mala take stavy, ale to som mala 15 a prvy vazny vztah....
Podla mna nie si zrela na vztah ako taky. Si s partnerom denne a nedokazes si to vazit? Komplimenty od neho ti nic nehovoria? Vies, to potom moc nehovori o laske medzi vami. Jasne, kazda zena sa citi polichotena, ked jej niekto da kompliment, ale predsa ten od partnera by ta mal "dvihat zo stolicky"...
Nieco v tvojom vztahu skripe a preto ti komplimenty od ineho robia tak hrozne dobre. To nie je tym, ze sa ti partner zunoval, lebo ste boli spolu casto. Skus popremyslat, ci partnera naozaj lubis a ci si vobec pripravena mat vztah...

Bebitka

Agnes neboj nad tym manzeldtvom som rozmyslala a povedala si ze sa radsej vzivote.nevydak mozno fakt nuesom este zrela som mlada a je to moj prvy vazny vztah ...uvidim ako sa to vyvinie ja newm co cem asi v prvom rade zrusim kobtakt stym kamosom aj ked ho budem kazdy den stretavat v skole ja uz newm a nemysliet na dalu slobodu chcem verit ze moj cas ba rozchod.este nenastal a btw on chodi teraz do prace talxe sme mali spolu ale az tak ze potom mi je fajn a niekedy mi nechybaa

Agnes998

V manzelstve tiez budes s niekym denno denne a ked sa ti zunuje uz po roku tak nic moc. Ale tak ty si este mlada, z toho zrejme vyrasties. Zrejme potrebujes volnost a uzivat si zivot, na nejaky vazny vztah este nie si zrela. Sama sa musis rozhodnut ci s tymto chlapcom chces zostat alebo nie, ale ak ti je casto kazdy den, tak mu navrhni, nech sa stretavate trebars dva krat do tyzdna a v ostatne dni si kazdy urobi vlastny program.

phoe

Nie si zrelá na vážny vzťah. Kľudne sa rozid, ale rataj aj s tým, že ti samej bude smutno. Dobre si premysli, či to ozaj chceš, aby si nelutovala a nechcela sa vrátiť. Lebo ked raz niekoho odkopnes, už je ten vzťah zničený.

Bebitka

Tal prepac Toska je to moj prvy vztah a fakt neviem ked si sniekym denodenne ci ta sa ti nezuunuje ja viem ze je dobry chlapec a vazim si ho a ani mu necem ublizit a vsetko si hovorimee...ach a jasne to viem uvedomujem si ze je to sprostost spravit to len kvoli niekomu co viem ze nic nebude ale precitala sisu aj to ze chcem byt sama slobodna ? Ale nazor beriem v pohode;) diky

Toska

Podľa mňa ,važ si toho chlapca čo maš a teš sa, že ťa nepodvadza a veri Ti.To Ty prepač sa nezmestiš do kože.Tri roky chodiš a už sa Ti zunoval?To budeš takto pokračovať?Keď nemaš važny dovod na rozchod,tak si straž svoje pudy pre svojho priateľa a nie kde koho čo ťa zaujme.Moj nazor,ospravedlňujem sa za uprimnosť.