Ako rozpoznať faloš a ženskú vypočítavosť?

Príspevok v téme: Ako rozpoznať faloš a ženskú vypočítavosť?
beskyd

zdravím. neviem, či mi niekto bude vedieť nejak fundovane poradiť, ale skúsim.. mám možnosť dostať sa úplne bezpracne a bez vynaloženia akýchkoľvek nákladov hoci aj k trojizbovému bytu, čo sa mi predtým ani nikdy nesnívalo, čo je tým lepšie že je to mimo BA v peknom prostredí, kde mám aj prácu. problém je jednak v tom, že ten byt by mi boli ochotní kúpiť rodičia a cítil by som sa ako nejaký rozmaznaný pako, hoci doteraz som si vždy všetko zariadil sám od školy cez brigády až po prácu a som samostatný a skromný čo sa týka materiálnych potrieb a vždy som chcel aj partnerku, ktorá by nelipla na veciach a mamone, ale bola by skôr citovo založená, skromná a láskavá žena s dobrým srdcom.. ak by som však tento dar prijal (bez hypotéky, bez ťiarch atď.) a takýto byt by som nadobudol do vlastníctva, ako mám v budúcnosti rozpoznať, či žene, s ktorou by sa mi črtal vzťah, nejde skôr o pohodlné a takmer beznákladové bývanie, ktoré je v dnešnej dobe luxusom? ako mám zistiť, či by ma chcela aj keby som býval kdesi v nájme v menšom byte a platil tam vyše dvojnásobné nájomné než sú náklady spojené s užívaním vlastného 3 izbového bytu? ...prípadne ak by som zdieľal väčší byt s x ľuďmi, na vlastný by som nemal, resp. mal za cenu dlhodobého záväzku v podobe drahej hypotéky?

flegma

beskyd, no vacsinou je to az neskor a to uz medzitym hadam budes mat slecnu otukanu... i ked je pravda, ze niektore to dobre maskuju
a na druhu stranu, kazda zena je svojim sposobom "zlatokopka", muz ako zivitel rodiny, to tu funguje odpradavna :)

phoe

Bože Beskyd, tie tvoje dilemy sú neskutočne. Tak ten byt odmietni, chod žiť na ulicu, tam určite nájdeš skromnú babu, ktorej stačí trochu fetu ku šťastiu. Ked budeš mať nejakú babu rád, budeš rád že máte kde spolu bývať, ty somar...kľudne mi ten byt prepis a máš po probléme...ach jaj. A vieš čo, pri tvojej neskusenosti so ženami sa stopro na teba nalepi nejaka prefikana ženska. Lebo milé skromne baby, tých je málo, a nebudu sa ti vtierat. A ty si babu sám nenajdes.

beskyd

flegma, ale skôr či neskôr na to reč príde, tomu sa nedá vyhnúť, to je taká bežná vec proste. ja som vedel v podstate vždy ako bývajú kolegovci z roboty, resp. viacerí z nich a to nie som ani nijak vlezlý, skôr naopak, na to príde reč, ani nevieš ako.

flegma

klamat nemusis, normalna zenska sa ta nebude pytat na prvom rande, kde si prisiel k bytu a kolko ma metrov stvorcovych :D

Prezývka55

beskyd byt sa zijde vzdy, ked sa zistis ze zena je vypocitava tak ju vysmaris na ulicu a byt bude stale tvoj, aky problem. podla mna najlepsie je mat vsetko este pred manzelstvom ked sa chces vyhnut vypocitavosti.

odpovedam

ved jej nehovor podrobnosti, ze je to tvoj byt, tvar sa, ze platis podnajom a hotovo. az budete mat vaznejsi vztah, tak jej povedz ako to je naozaj