Neznášam rodnú vlasť

Iveta Michael

nebudteovce

ako sorry ale aj ty si jedna z takých oviec :)

vieš prečo? lebo si silou mocou pestuješ falošný patritizmus - pravdupovediac dnes Slováci už nemajú byť veľmi na čo hrdí ... táto chamraď ktorá tu kolonizuje celé SVK ťahá ľudí až na samé dno a to po stránke morálnej i sociálnej,nemám dôvod vyčítať komukoľvek kto sa rozhodne odísť aspoň načas keď život je iba jeden a niekde inde ho môže užívať a nie ako tu len prežívať a z tej beznádeje a nemohúcnosti chorľavieť...mám kamaráta ktorý ešte ostáva v U.K. a cestuje pravidelne domov no vždy mi napíše že .. úprimne sa teším keď pristanem na letisku v mojom anglickom domove v Coventry a to čo urobil pred dvoma rokmi bolo naozaj odvážne ale stálo to za to.. a ja prajem každému kto je prinútený život.okolnosťami opustiť krajinu aby našiel šťastie tam kde mu je doma odopierané! good luck! :)

0vecka

2 Prezývka55 placeme tak ci tak a kebyze to tam neni tak aj tak nam tie stratene prispevky nevratia. Tie pravidla su fakt zbytocne. Mozne sa niektori zlaknu a nepostnu veci ktore by inak postli inaq je to zbytocne.

Prezývka55

Su kvoli tomu kebyze ludia budu vyplakavat ze im nieco zmizlo :) kedze suhlasili s tym a boli upozorneni na to ze sa tak moze stat tak ich plakanie je momentalne na nic.

0vecka

2 Prezývka55 vsak neni ale je uplne bezpredmetne argumentovat pravidlami fora. Kebyze je v pravidlach ze admin nesmie vymazat ziadny prispevok a spravi to tak co? no nic. tie pravidla fora neisu nijako zavezne.

0vecka

2 Prezyvka tie pravidla fora si mozu strcit z aklobuk. Tie nestoja nad zakonom. Ak by bol zakon ze v internetovych diskusiach sa nesmu mazat prispevky ktore neporusuju zakon napr tak si sem moze vycapit co chce ak ho niekto uda tak ma smolu :)

Prezývka55

hanka9 nech sa paci vysvetluj :) poprosim presne formulacie a vyklad ci uz z prava alebo nejakych nariadeni ci bulletinov tykajucich sa temy ze ja ako majitel nejake portalu s nim nemozem robit co chcem.

Mimochodom tu mas v pravidlach:

hanka9
2.3.6. Prevádzkovateľ neručí za to, že služby poskytované prostredníctvom Portálu budú neprerušené, včasné, bezpečné a bez chýb,
2.3.7. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek náklady, straty, škody a pod. Záujemcu vyplývajúce z používania služieb Portálu.

nebudteovce nas narod a nasa historia stoji za prd :) sedliaci sme boli sedliakmi ostaneme.

Matka872

Neviem preco sa tu rozculujete.Uz tu bolo napisane velakrat ked sa nepaci zbalit svestky a adios.
A inak minule ma dobre nejeblo,ked som sa dopocula ze ti sku.....y cigani dostavaju v skolach obedy za 6 centov.A plnene zemle s ovocim a jogurtom za 3 centy.Neviem ci som dobre pochopila,mozno nie 6 ale 60 centov a nie 3 ale 30.Zbytok doplaca stat.Radost im zit :-)))

0vecka

aka literatura? Povedz konkretne nejake dielo lebo netusim co mas na mysli. A akoze mam nespravny postoj? nespravny v com ? pretoze mam iny nazor ako ty tak je nespravny? Zaujimave dejiny? egyptania ich nemaju alebo co? Vies urcit kolko % z tvojej DNA je slovenskej ci vobec si slovak alebo sem len tvoji predkovia prisli pred par rokmi?

Narod je uplna hovadina. Zmysel to malo ftedy ked sa dobijali nove uzemia tak bolo dolezite aby sa DNA nemiesala medzi ludi ktori boli slabsi a podlahli silnejsiemu narodu. Dnes to uz tak vobec nefunguje.

nebudteovce

plnohodnotne su diela literarne, umelecke, udalosti z ktorych mozno sa mozno inspirovat, ludia bez narodneho povedomia su velmi bezduchi...
mas nespravny postoj k tymto veciam, tvoje vnimanie naroda je smutne...
nehovorim o vojnach a krviprelievaniach, kde vzdy ludom islo len o zvacsenie svojho majetku a moci tak ako je to koniec-koncov dodnes, mam na mysli boj v inom zmysle slova...
slovenska historia je velmi zaujimava z hladiska vyvoja spolocnosti a myslim to za co bojovali Slovaci cely cas, by sme nemali rozbit za par chvil....