Neznášam rodnú vlasť

0vecka

2 Prezývka55 podobne keci maju aj obyvatelia v nemecku si myslis ze tu chodia s usmevom na tvari a myslia si ze ako dobre sa im zije? Myslis ze slovaci co tu ziju si to myslia????? Jasne ze ne. Nadavaju rovnako ako na SK.

Prezývka55

0vecka dobry zivot je napriklad v nemecku, rakusku, svajciarsku, norsku, svedsku, finsku.

Mozno tam maju problemy ale vedia ich riesit.

Este aj v posratom londyne vodici vedia ze pred prechodom pre chodcov maju zastat ak po nom niekto ide.

Nehovoriac o tom ako sa ostatne krajiny stavaju k svojim pamiatkam a prirode.

Dane a somariny nie je problem platit ak je za tym vidno vysledok, nie ako u nas.

0vecka

slovensko nema rad asi kazdy druhy slovak. Inak nechapem co je na SK take super? Priroda? Akoze ine krajiny nemaju aspon taku peknu prirodu ako my?

Skorumpovany politici? V inych krajinach si idu politici akoze nohy dolamat aby spravili to naj pre svojich volicov?

Si uvedomte ludia ze v celej EU je ten isty system a niekde to funguje horsie niekde lepsie ale zaklad je ten isty.

A zivot v USA je akoze dobry ak ste mladi zdravi a bohati? a kde taky zivot nieje dobry?

Iveta Michael

Prepáčte nikoho som sa nechcela konkrétne nejak dotknúť ale toto cítim tu každý deň ...

... mladí ľudia to dnes vôbec nemajú ľahké a ja im veľmi držím palce! Kto len môže nech ide von a učí sa jazyk - to je brána do sveta,nie peniaze ...
Anonym,chápem tvoje znechutenie a súhalsím s Hankou..

naších otrokárov a zdieračov,ktorí nechajú ľudí trápiť hodinami nadčasov za minimálnu mzdu si nezaslúžia aby na nich človek drel!

Iveta Michael

Slovakia :)

máme krásne miesta v našej krajine to je pravda a mnoho vecí by mi strašne chýbalo ale...

... ak mám byť úprimná tak ja sa veľmi hanbím za Slovákov keď som bola v zahraničí - väčšina ľudí na SVK to je ako v zlom sne,ľudia sú tu akoby sa narodili s ničím zlým :( pravda nie všetci ale ak to porovnám napr. s Angličanmi tak to sa nedá zrovnávať,tam boli ku mne ústretoví a milí,dokonca aj policajti sú tam veľmi empatickí :)

Tá zadubenosť a zaslepenosť Slovákov trestá ale ako vidieť oni sú nepoučiteľní..a hlavne strašne zbabelí,apatickí,nejednotní a hrozne neprajní ..a o poctivosti nemusím nič písať pravda..takíto sme my Slováci? :(

krtko-lampa

Mne sa tiez SK nepaci, ale iba kvoli platom a zivotnej urovni. Ako hory su fajn, ludia celkom sa da aj rozbyte cesty no ozeliem. Ale ak mi ma chodit na ucet par supiek, tak to kaslem ... A hory su aj inde a aj ludia ziju aj inde s vyspelejsimi krajinami, ked je clovek kvalifikovany tak sa to neda porovnavat.

hanka9

Keby si aspon nekecal...

takto pise bud vydriduch , alebo clovek so zavaznym intelektualnym deficitom

P.s- nasa rodna vlast je krasna a milujem ju nadovsetko.

puff 7

v europe a v amerike je nechutný a perverzný konzum a plytvanie všetkého, ludia sú až tak zhýčkaní že nevedia čo od dobroty

uvedomte si že žijeme v krajine kde nie su žiadne tsunami, tornáda a hypercyklóny, zemetrasenia a výbuchy sopiek, ekologicky tazko zamorené oblasti, nemáme tu ani 55 stupnov ani -50/60

čo sa týka indexu ľudského rozvoja sme na 31 mieste z výše 200 krajín sveta,...

na svete sú desiatky a desiatky krajín, kde priemerná mesačná mzda je 50 euro, kde kvôli jednému džbánu pitnej vody by vás niekto zabil, kde ked znásilnená žena príjde na políciu tak aj tam ju znásilnia a je to tam považované za normálne, kde ludia ešte nikdy nevideli záchod, kde ludia sa nevidia na 3 metre kvôli smogu, kde 50% narodených detí umre do 5 roku života kvôli infekčným chorobám na ktoré my máme vakcináciu už 100 rokov

hanka9

Mladi nie su sprosti

nebudu drieť za 350€ na bachor podnikatela

a tak idu von

drzim im palce

a vsetkych srdecne pozdravujem

lebo slovenskí podnikatelia velmi radi odrbkavaju zamestnancov a posliapavaju ich zakladne prava

zametaju s nimi, ako sa im zachce

cest vynimkam, ale tých je zalostne malo, vsak

a tak to potom tu krasne vyzera