Neznášam rodnú vlasť

hanka9

Treba si naliat cisteho vina

bohvieako idealne to tu bohuzial nie je

podľa niektorých prameňov

je tu otrokarsko-feudalny system

a podľa niektorých prameňov

aj s prvkami fašiZm.

sweater.

ked budes dost stary, chod do sveta. co tu ludia pisu o horach a pamiatkach, sak to je vsade. len treba mat na mysli ze nebude to vzdy lahke, na nas, z vychodnej europy kukaju trosku zvrchu, ale ja im to nezazlievam, prinasame tam svoju kulturu aj so svojimi spinavymi odrbavackymi taktikami so sebou... mne je v zahranici krasne a chyba mi jedine najblizsia rodina. no kazdy sme ini...

Prezyvka55

Kebyze tu nezije tolko cigosov a ludi co volia smer tak by tu bolo lepsie ale takto aj ja to vidim biedne.
Same socky vsade.
Najlepsie kupit niekde velky pozemok oplotit postavit si dom a nikoho a nic neriesit zit si svoj zivot.

lalalala.

Podla mna uplne normalne.. ja tu este musim nejaky cas byt, ale potom ak vyjde co planujem tak adios a uz ma sem nedostane ani boh

phoe

A čo konkrétne ti vlastne vadí? Veď sú tu milí, inteligentni, srdeční ľudia, krásna príroda, čiste ulice, takmer žiadna kriminalita, žiadna korupcia, môžeš sa spoľahnúť na kompetenciu funkcionárov, úradníkov, čestnosť a statočnosť policajtov a sudcov, angažovanosť novinárov, vychovanu slušnu mládež, zabezpečených dôchodcov, žiadne politicke aféry...naša krásna Austria :))

kail51

sa cudujes ja som ma tom tak isto mam 27 a slovensko som neznasal tak isto kolem tvojho veku vsak to je uplne hrozne pekny narod co sa predava a strka do analu ostatku fuj

puf 77

to je špecifická vlastnosť slovákov, že nemajú národnú hrdosť, často rozmýšlam nad tým ako taký kolaborantský národ ako slováci mohol prežiť turkov,tatárov,maďarov a neviem čo ešte

takí madari zarábajú ešte menej ako my ale za magyarorszag by si dali prevŕtať koleno, a takých národov je viac v európe

mne tu tiež vadí strašne veľa vecí ale aj napriek tomu som rád že som tu a že som slovák