Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lexaurin a neurol

Príspevok v téme: Lexaurin a neurol
cortex

dobrý deň, mám problém, ktorý sa týka toho, že som odcestovaná na 4 mesiace v zahraničí a trpím neskutočnými úzkosťami a túžbou ísť domov, čo však momentálne nie je možné. Na upokojenie mi bol odporučany neurol 0,5 pol tabletky iba v prípade, že cítim napätie. Ja však pociťujem úzkosť permanentne, neviem sa na nič iné sústrediť, iba na to, že sa cítim otrasne. Skúsila som si dať aj jednu celú tabletku, ale účinok žiaden. Mám k dispozícii aj Lexaurin 1,5, vie mi niekto poradiť, že ak si dam 2x denne pol tabletky, či mi to može ublížiť? resp. či to bude mať nejaký účinok? závislosti sa neobávam, pretože viem, že ak prídem naspäť domov, problém pominie a budem v pohode. dakujem za rady

Lollka

psychedjoe uz hlavne nic neuzivaj a pockaj kym to prejde. Potom navstiv psychiatra nech zhodnoti tvoj stav a nieco ti predpise. Takymto svojvolnym branim liekov si mozes len uskodit.

psychedjoe

ahojte, mávam časté úzkosti a depresie neboli mi predpísané ziadne lieky ale viem si ich zohnat. Dnes som užila viac liekov mala som jeden xanac(0,25) a tri lexauriny (1,5).Toci sa mi hlava a mam vnutorne zle pocity ,ked zaspávam zacne sa mi zdať sen a v tom sme neviem otvorit oci a to iste potom neviem spravit ani v reálnom zivote toto je jedna z veci co sa deju,k tomu sa mi chce strasne plakat a mam divne myslenky.. je mozne ze som kombinovala zle lieky alebo som si ich dala moc ? vopred dakujem za odpoved

medikamentus

Tabletky neuzivam, max pol anopyrinu, ked ma boli hlava.
Kolegyna, pani pred 60-tkou uziva Lexaurin 1,5 mg uz 15 rokov
a ziadnu potrebu zvysovat davky nema. Tvrdi, ze zavisly
moze byt clovek na comkolvek. Od sexu, drog az po automaty.
A ze ona sa trapit nebude...
Je to o postoji k veci.

Tomas12345

Ahoj :) hlavne sa neodporucuje zbytocne kombinovat lexaurin s neurolom. Bud ber lexaurin alebo len neurol.Inak ja som maval tiez uzkosti a to aj cely den a dokonca az paniky a mne velmi pomohol guajacuran. Je to sice chemia ale nenavykova a bez predpisu .Aspon to vyskusaj. Uvolnuje to svalstvo a na mne to krasne uvolnovalo a to som bol fakt tazky pripad . Co aj recenzie kukam tak fakt velmi dobre ohlasy su na to. Napis mi na tomas55555@centrum.cz mozme pokecat :)

Laty

Ahojte mam taky problem mansi..
Lezala som v nemocnici a bol mi podavany lexaurin 3x denne vobec som to netusila.. a mala som sa vnutorne velmi cudne ked sa pozriem s5tne na to.
Citala som teraz neziaduce priznaky a je v nich aj ze ma moze pritahovat opacne pohlavie teda (zena) priznam sa mala som taku bujnu fantaziu aj zvysenu chut libida ktora mi pretrvava dodnes ja sa chcem spytat je to normalne a kolko to moze trvat ? Naposledy som mala tabletku pred 2dnami a uzivala som ich mesiac , je mozne ze este sa nachadza nieco v organizme ??
A taktiez som mala aj nocne mory, poruchy so zapametanim si nedavnych informacii..

Peter Vlcek

Neurol je najsylnejsi upokojuci prostriedok.Sylnejsi ako lexaurin.Ak sa uziva dlhodobo,vznika tolerancia,to znamena,ze povodna davka nestaci a aby ucinkoval tak treba zvysovat davky.Preto neurol neodporucam brat dlhsie ako 3tyzdne.Potom postupne znizovat,nie naraz,lebo hrozi abstinencny syndrom.V najhorsom pripade krce,alebo epilepticky zachvat.Ak vam nezabral neurol 0,5,zoberte 1,0 a na lacno,lebo plny zaludok zabranuje jeho vstrebavanie.Potom urcite do hodiny zaberie.Brat iba v kritickych stavoch.

kumaska

lexaurin uživam rano 1 tabletu, dlhodobo . nema žiadne vedlajsie učinky.Nie som plačliva a depky ustupili.Liek sa musi uživat dlhsie aby zabral .Mala som ho uživať rano a vecer , ale stací mi len rano .Nesmie sa prestať uživať naraz , ale znižiť davku na dlhší čas na polovicu.Odporúčam začať 1 tabletou rano .Uživat dlhodobo. Dobra pomoc.

cortex

dakujem helper12, skús mi napísať tvoj nick a nájdem si ťa na skype. viem, že to nejako dám, vydržala som od augusta doteraz, ostáva mi 16 dní. bolo to ťažké od začiatku, ale čím je koniec bližšie, tým viac sa ho neviem dočkať a to mi drása nervy

helper 12

neboj, už to tam nejako zvládneš...a isto ti celá táto skúsenosť niečo pozitívne prinesie...každá skúsenosť totiž posúva človeka vždy ďalej a ďalej...vo všetkom treba hľadať zmysel, teraz ti to príde ako ťažké obdobie života, ale časom sa na tom dobre pobavíš :) ak máš možnosť, tak choď medzi ľudí čo najviac...i keď ich budeš len počúvať. prídeš na iné myšlienky i keď aspoň len na chvíľu...neustále premýšľanie nad tým, ako chceš ísť domov, ako ti tam je ťažko, zle a pod., celú tvoju situáciu iba komplikuje a sťažuje...musíš začať myslieť pozitívne!!! uvidíš, celý ten pobyt ti len prospeje, budeš si ho môcť uvádzať do životopisu, bude ti nápomocný pri hľadaní práce a pod...je potrebné, aby si našla zmysel toho celého pobytu, a nie rozmýšľala "len" nad tým, aby už skončil :(
verím, že to tam máš veľmi ťažké a cítiš sa isto sama...ale musíš zmeniť svoj postoj...skús si napríklad pozrieť nejaký obľúbený film alebo nejaký dobrý sitkom...poprípade, ak by si chcela, si môžme písať cez nejaký chat (napr. skype...) :)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.