Lexaurin a neurol

Príspevok v téme: Lexaurin a neurol
cortex

dobrý deň, mám problém, ktorý sa týka toho, že som odcestovaná na 4 mesiace v zahraničí a trpím neskutočnými úzkosťami a túžbou ísť domov, čo však momentálne nie je možné. Na upokojenie mi bol odporučany neurol 0,5 pol tabletky iba v prípade, že cítim napätie. Ja však pociťujem úzkosť permanentne, neviem sa na nič iné sústrediť, iba na to, že sa cítim otrasne. Skúsila som si dať aj jednu celú tabletku, ale účinok žiaden. Mám k dispozícii aj Lexaurin 1,5, vie mi niekto poradiť, že ak si dam 2x denne pol tabletky, či mi to može ublížiť? resp. či to bude mať nejaký účinok? závislosti sa neobávam, pretože viem, že ak prídem naspäť domov, problém pominie a budem v pohode. dakujem za rady

Tomas12345

pomocnikos :

Aj ked to možno myslíš v dobrom, nie je dobré dávať svoje lieky niekomu inému, pretože ani nevieš či si tie tabletky mal správne uskladnené v ideálnom prostredí v ktorom nie je ani moc teplo ani moc zima. Použité či nepoužité lieky sa maju odovzdávať do lekárne.

Tomas12345

Guajacuran je volnopredajný a v leárni stojí pár eur, je preto zbytočné si ho od niekoho tu na fore kupovať, navyše ked ani neviete či ho ten dotyčný človek skladoval vo vhodných podmienkach, Kupovat trebars i volnopredajné lieky od niekoho cez internet je risk.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Tramtadadaa

Ahoj, ja som brala lexaurin 1,5 mg, pol tablety (cize 0,75mg), naozaj sa rychlo vytvara závislosť :( tazko sa mi odvykalo. Brala som ho dva tyzdne po ťažkej udalosti v rodine. Potom som presla na homeopatika a GUAJACURAN, dostupný volnopredajne...

berenika

Ak by niekto chcel, mám nevyužitý Guajacuran, dala by som ho niekomu aj za menšiu cenu, celé neotvorené balenie, nepotrebujem ho: berenika.g@centrum.sk

Lollka

psychedjoe uz hlavne nic neuzivaj a pockaj kym to prejde. Potom navstiv psychiatra nech zhodnoti tvoj stav a nieco ti predpise. Takymto svojvolnym branim liekov si mozes len uskodit.

psychedjoe

ahojte, mávam časté úzkosti a depresie neboli mi predpísané ziadne lieky ale viem si ich zohnat. Dnes som užila viac liekov mala som jeden xanac(0,25) a tri lexauriny (1,5).Toci sa mi hlava a mam vnutorne zle pocity ,ked zaspávam zacne sa mi zdať sen a v tom sme neviem otvorit oci a to iste potom neviem spravit ani v reálnom zivote toto je jedna z veci co sa deju,k tomu sa mi chce strasne plakat a mam divne myslenky.. je mozne ze som kombinovala zle lieky alebo som si ich dala moc ? vopred dakujem za odpoved

medikamentus

Tabletky neuzivam, max pol anopyrinu, ked ma boli hlava.
Kolegyna, pani pred 60-tkou uziva Lexaurin 1,5 mg uz 15 rokov
a ziadnu potrebu zvysovat davky nema. Tvrdi, ze zavisly
moze byt clovek na comkolvek. Od sexu, drog az po automaty.
A ze ona sa trapit nebude...
Je to o postoji k veci.