Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pochybnosti

Príspevok v téme: Pochybnosti
Iveta Michael

Prosím vás,máte niekto skúsenosť s liekom ktorý sa volá Tianeptín Sandoz? Psychiater mi ho predpísal namietso Coaxilu ( lebo vraj ten po zmene zdražel,dopl.sa zaň 8 eur)a za Tianeptín len 1,35 eur

Užívala som dlhodobo Spitomin 10 mg a potom mi pridal ten Coaxil ... no v lete mi ho zmenil za ten Tianeptín a to bola hrôza..také vedľajšie účinky som pocítila ako nikdy predtým,myslela som že sa z toho zbláznim - nechce sa mi to opisovať,ale boli to tie dôvody pre ktoré sa to nesmie predpisovať mladým 18-25 rokov. Necítila som žiadnu úľavu skôr naopak,preto som ho postupne sama znižovala z 3x denne len na 1 tabl.večer a cítim sa oveľa lepšie. Chcem to poevdať lekárovi pri najbližšej KO ale bojím sa.. no ja tento ,, zabiják liek,,odmietam užívať! Je skutočne Coaxil a Tianeptín to isté?
Ja tomu neverím ale zaujíma ma či má resp.mal niekto z vás podobnú skúsenosť, vďaka!

Iveta Michael

hm ... nikto z vás ho neužíval? ak áno,prosím napíšte mi či ste mali nejaké problémy s ním,chcem zistiť či len mne tak uškodil alebo aj iným ... :(