Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplikovaný chlap

Príspevok v téme: Komplikovaný chlap
niky214

Dobrý večer, prednedávnom som ukončila stretávanie sa s jedným chalanom, s ktorým som sa stretávala niečo vyše troch mesiacov... boli to nepravidelné stretnutia, cca raz - dvakrát za dva týždne.. celé to stretávanie bolo čudné, on chodil za mnou, aj u nás prespával, lebo sme bývali od seba okolo 100km, ale nikdy po mne nechcel sex, nikdy sa nevyjadril, ako to medzi nami vyzerá.. ja som mala chuť sa ho to spýtať, ale stále som tomu ešte nepripisovala veľký význam, lebo som si povedala, že sú to ešte len začiatky a keď sa nestretávame tak často tak asi ani on v tom ešte nemá jasno a nechcela som naňho tlačiť. Lenže naposledy čo sme boli spolu na predĺženom víkende, tak to nedopadlo dobre, správal sa tam ku mne nepekne, vôbec neviem, na čo ma tam aj volal.. a odvtedy som ho vymazala z nemenovanej sociálnej sieti, kde sme boli spolu v kontakte skoro každý deň. myslela som, že sa bude aspoň zaujímať, prečo som ho vymazala ale už to bude pomaly mesiac a on sa vôbec neozval.. neviem prečo, čakala som, že aspoň niečo napíše.. ale čo viem, tak je ten typ chlapa, čo si povie, že sa nebude žene doprosovať a myslím, že si to aj teraz povedal. ale napriek tomu, je mi to ľúto, že sme sa o tom neporozprávali..

ibiii

No stým ty asi velmi nepomôžem dodam iba tolko že je to nejaký frajerko ktorý si myslí osebe velmi vela a že mu ženi budú podliezať pod nohi. Veru nebol to jeden ztých ktorí su milí. Nezaujímaš ho ked ty nepíše ani nič ale neboj sa on si na teba raz spomenie a bude lutovať to mu časom dojde blbcovi.