Olej na odstránenie chĺpkov?

Viki3

Mne olej tiež pomohol. Ja mám ten druhý, ten Jannine. Zozačiatku sa rast chĺpkov spomalil, potom rástli svetlejšie. Ešte nezmizli, ale tiež sa mi zdá, že ich je teraz menej. @winki, máš úplnú pravdu, že oslabenie chĺpkov spôsobuje už samotná depilácia. Ale depiláciou chĺpky nezničíš natrvalo. Budú len slabšie. Však som depilovala roky celé roky, mám strojček a rastli mi stále. A ešte aj zarastali. Pokiaľ viem, tak olej by mal byť účinný práve pre tie bylinky. Bylinkám sa nerozumiem, no asi to budú nejaké špeciálne bylinky, keď majú zosvetľovať chĺpok a nie nejaká mäta alebo levanduľa. Nevidím zmysel dávať si na seba po depilácii obyčajný olivový alebo detský olej a čakať, že chĺpky neporastú.

paty

Som uplne nespokojná s týmto olejčekom depilujem si hornu peru aj ruky a chlpky mi rastú 2x viac hustejšie ako som mala .

zuzie

mam ho doma a po 3 mesiacoch sa mi zda ze chlpky su vazne ovela slabsie hlavne na miestach kde neboli tak casto holene ziletkou a rastu redsie ako pred tym. nie je ten olejcek ani taky drahy na to ze vydrzi dost dlho kedze sa nedepilujeme kazdy den :)

winki

lea mne uplne vyhovuje vosk...mám doma prístroj na to a ani to nebolo drahé.....voskujem si nohy cez jar a leto a na zimu to sem tam prebehnem ziletkou.

lea555

neverím takýmto prípravkom,olejčeko či vodičkám,kedysi bola v každom časopise reklama jednej spoločnosti čo ponúkala výrobok UHA,bola to taká vodička na odstránenie chlpkov,žiaľ naletela som,nakúpila som si toho v tej dobe to bolo za 6000SK a nič vyhodené peniaze.Odvtedy na takéto neverím,keby som tie peniaze dala na laser už som mohla byť bez nežiadúcich chlpkov,takže jedine čo môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti ako skutočne účinné je laser,vidím naozaj úbytok chlpkov a sú jemnešie,mal som skutočne hrubé čierne chlpy.

winki

a určite si radšej napatlám na seba obyčajný olivák, alebo ešte lepšie klasický decký olejček za minimum peniažkov......