Schudla som 9kg, no s bruškom som nespokojná

Príspevok v téme: Schudla som 9kg, no s bruškom som nespokojná
Dawia

Má niekto niekaé skúsenosti, čo najlepšie prospieva na to,aby soms chudla už viditelne aj s brucha? Zadok, nohy aj prsia mám super, len to bruško stále je také niajkeé? Akým potravinám sa vyhýbař? Mate njeiaké tipy, či skúsensoti? omáhajú brušáky ? Jedna kamoška mi radí, že áno, druhá že je to zbytočnéé

Dawia

Práve toto, že ja necvičím nemám na to čas . Škola a brigáda mi ho totiž zaberajú. Nieto ešte behať.Myslíš, že ak budem dodoržiavař to čo si mi napísal/a, bez cvičenia , mám šancu dať aj z bruška tuk dole?

odpovedam

Treba zmenit celkovo zivotny styl. Ziadna biela muka, pecivo, sladkosti, slane pochutiny, ziadne vyprazane a mastne jedla atd. Treba jest vela vlakniny a bielkovin. Po 14 hod nekonzumuj uz nic sladke (vratane ovocia), idealne len bielkoviny a vlakninu. Namiesto zivocisnych tukov treba pouzivat rastlinne (tzv. dobre tuky - z olejnatych semien a orechov) a okrem toho este ryby (rybi tuk). Treba mat vela pohybu - aspon 4x tyzdenne. Tuk z brucha ide pri spalovani dole ako posledny, je to celkovo problemove miesto. Idealne je robit aspon hodku rychlu chodzu, pripadne intervalovy beh (povedzme 5 min pomaleho behu, minuta chodze a takto to striedat). Brusaky su na spevnenie a budovanie brusnych svalov. Na chudnutie nepomozu. Svaly na brusku aj tak vidno nebude, pokial budu zakryte brusnym tukom.