Ako precistit pecen

Príspevok v téme: Ako precistit pecen
polamana

ahojte. chcela by som sa opytat na nejaky dobry a najma ucinny sposob precistenia pecene. uzivam lieky na tlak, brala som antibiotika a najnovsie sa mi podarilo spadnut a prasknut rebro. lekar mi predpisal dalsie lieky proti bolesti. potrebujem nejak detoxikovat tu pecen lebo take mnozstvo liekov v jednej dobe nie je sranda. dakujem

Deane

Mne dal liečiteľ na prečistenie čaj Chanca Piedra. Musí sa 10 minúť variť, mám na to sklenenú konvicu. Hodnotiť ešte nemôžem, mám ho iba týždeň.

RNG

Protokol dr Berksona obsahuje
900 mg sylimarinu,
600 mg ALA a
400 mikrogramov selenu.
Kedzxe semena sylimarinu maju neisty a casto velmi nizky obsah sylimarinu klinicke uspechy nemozete ocakavat len jedenim mleteho semena sylimarinu. Naviac zamorenu zlc treba absorbovat do mikrovlaknin a vyniest z tela, inac sa reabsorbuje spat do krvi aj so zamorenim, tukmi a cholesterolmi.

RNG

Nuz dnes ludia dostavaju take velke mnozstvo roznych zamoreni v potravinach, z vody, z liekov, chemikalii a dokonca aj zo vzduchu, ze cistenie pecene protokolom dr Berksona odporucam kazdemu aspon raz za rok. Preventivne.
Cista a zregenerovana pecen lepsie pracuje, chrani telo pred zamorenim a tym celkove pomaha udrzat zdravie.

luciano

Myslím, že sa nemusíš báť, že ti ochorie pečeň. Pečeň má obrovskú schopnosť autoregenerácie a znesie veľa liekov. Ale, ak sa predsa len bojíš, tak si kúp Flavobion a Lipovitan.

???

nemala by si čitať,nič take.Si zdrava,ži.Nezaoberaj sa vecami čo pre teba nie su doležite,lebo sa s teba stane hypochonder.Detox je pre ľudi čo maju važne zdravotne problemy a kl. medicina im už nepomaha...

polamana

aj som to tak myslela, ze az doberiem lieky. citala som ako sa zanasa organizmus a hlavne pecen tymi vsetkymi tabletkami