Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nuno123

Netuším ako toto vyriešiť!? Svokra má moje 2 deti v škôlke v triede ( je učiteľka) pre dobro v rodine sú pri nej. Berava ich niekedy ku sebe domov, ked musím ostať dlhšie v práci, alebo niečo vybaviť. to je asi 3x za mesiac. Niekedy si staršieho necha doma aj na noc a víkendy. Mladšieho si zoberie iba ked je to fakt nutné. Správam sa ku nej slušne všetko ok. A ona potom vykrikujú že sa ku ním správam hrozne, že som nevdacna a že vidím iba to mladšie dieťa!! čo mám robiť???? Nepochopím ako to môže povedať. Ona mi vlastne berie dieťa a potom vykrikuje ako ona pomáha a ja som nevdacna. už fakt neviem čo robiť, čo jej mám zato nohy bozkavat či čo. A jed jej deti nedám, tak som zas len zla že ich tam nechcem dať.

Toska

Nuno,Že svokra pripomina,že ti robi laskavosť, neuražaj sa a teš sa že maš taku pomoc.Kolko mladych žien ti zavidi,nespočitaš.O deti sa staraj cez vikendy ty.K staršiemu sa spravaj tak, aby si nerobila dojem že sa viac venuješ mladšiemu,čo si asi všimlo okolie.Moj nazor.....

lilyiankaa

ja si myslím, že nech tvoja svokra povie čokoľvek, myslím zlé na tvoju adresu, tak ľudia, ktorým to hovorí už vedia aká je a tým pádom to tak neberú .... že je to proste žena, ktorá musí vytvárať intrigy ..ja také tiež poznám a keď mi niečo hovoria, ani ma to nezaujíma a myslím si o tom svoje .... viem, že ťa to trápi, ale asi s tým nič neurobíš, keďže svokra je povaha aká je a za akýchkoľvek okolností musí byť ona tá super a ty tá zlá ..... a ako tu už niekto písal, deti maj doma ty a keď ich chce zobrať, tak obe alebo ani jedno .....

anka89

vsetko je v pohode to ze ma tvoje deti v skolke ale je chore ked si berie len jedno dieta k sebe na vikendy bud oboch alebo ani jedneho a najlepsie by bolo keby ste vikendy travili len ako rodina bez svokry alebo ist vsetci spolocne na navstevu na 1 hodinku k nej a odisli porozmyslaj aby si niekedy nelutovala ked su deti male nemali viac radi babku ako teba