Kozmetika Mary Kay

Dominikamarykay

Ahojte čítam vaše príspevky kocky kto potrebuje poradiť a odborne vysvetlit zloženie a čo používať aby ste boli krasne obráťte sa na mna rada Vám pomôžem :) keď vás zaujíma moja stránka mary kay sme krasne a výnimočne

123anna

make-up je taky priemerne kryci, ja som mala dost velke problemy s akne, ale aj napriek tomu som ho pouzivala a stale pouzivam, spolu s mineralnym pudrom su skvela dvojka..mascary odporucam vyskusat obe ( ultimate, lash love)...mne kazdy hovoril, ze ultimate je najlepsia a nejak som mala obe a u mna vyhrava lash love...riasy nezlepi, ale pekne zvyrazni. necakaj, ze budes mat oci ako babika..na druhej strane sa "nedroli", nerozmazava, s odlicovacom mary kay ide bez problemov dole...nakolko chodim bez dazdnika, castokrat som zmokla a nikdy som nevyzerla ako panda :D takze ja som s nou bola spokojna...ale su aj lacnejsie maskary s podobnym efektom

maricenka

ja som s nou spokojna. len mam taku skusenost, ze kozmetiku striedam. to vyhovujem mojej pleti. cize nie stale tu istu znacku, ci krem...

petitka

moja mamina ma citlivu plet a krem tejto kozmetiky urceny na citlivu plet jej porobil strasne podrazdenie a lisaje...hoci zo zaciatku sa jej pacil velmi... tak je to individualne..

mnamka257

tak to som rada, ze s nou mas dobre skusenosti... mna by asi najviac zaujimal konkretne make-up, puder a maskara

123anna

velmi pozitivne, najma s kozmetikou urcenou na starostlivost o plet...dekorativka je tiez super, aj ked ta sa mi zda mierne predrazena